Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Leoš Mareš nebude moderovat SuperStar: Dostal totiž mnohem lepší nabídku

Leoš Mareš před lety v Hlasu Česko Slovenska
Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
ROZHODNUTÍ
Jak jsme již upozorňovali, přípravy nového ročníku SuperStar, který se na obrazovkách objeví po Novém roce, vrcholí. Televize Nova horečně podepisuje smlouvy s účinkujícími, a tak už se nyní například ví, že Leoš Mareš (43) se tentokrát nestane moderátorem soutěže. Co místo toho bude dělat?

Již dříve jsme informovali o tom, že tenhle už lehce ohraný formát potřebuje pořádné změny, a tak tentokrát minimálně v porotě nezůstane kámen na kameni.

„Jediný už potvrzený z původní sestavy je Habera. Ale jinak to chtějí udělat komplet změněné, nic nebude stejné jako doteď,“ tvrdil zdroj dobře obeznámený se zákulisím, který přidal i některá jména k jednání. A zjevně nemluvil z cesty, protože ve štábu se podle našich informací od dalšího člověka se vyšetřovalo, kdo zprávy vynesl.

A právě ten samý člověk jako předtím nyní do redakce eXtra.cz přinesl čerstvou zprávu.

Podepsáno

„Tak je to tutovka, Nova už podepsala Leoše Mareše. Tentokrát ale nebude moderovat, posadí se vedle Paľa Habery,“ říká náš informátor.

Mareš je hodně zajímavá volba. Po všech těch letech, kdy celé přímé přenosy ležely na jeho bedrech, by se možná i za stejné peníze mohl bavit posedáváním v porotě, pro níž jsou nejnáročnější samotné castingy, poté už ale má poměrně „leháro“.

Leoše Mareše (43) jsme si vybrali z jednoduchého důvodu. Diváci ho mají rádi a navíc perfektně rozumí šoubyznysu. Je pohotový a vnese do toho víc legrace z jiné strany, než z jaké jsme zvyklí,“ tvrdí náš pramen.

Tak už se těšíme na začátek roku 2020!

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy