Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš naprosto fascinován nádhernou Monikou. Koblížková si vyrazila bez podprsenky!

Leoš je naprosto fascinovaný poprsím své lásky.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Leošova holka opět všem vyrazila dech! Tahle hnědovlasá kráska si totiž opět vyšla do společnosti se svým panem božským, ale bez PODPRDY!

Moderátor Leoš Mareš (41) vyrazil se svojí milovanou přítelkyní Monikou Koblížkovou (35) na módní přehlídku známé návrhářky Natali Ruden. Monika na akci dorazila v krásných sexy černých šatech, pod které si nevzala podprsenku.

Monika byla celou dobu v naprostém klidu a nijak ji tato situace nezneklidňovala. A my se ani nedivíme. Zaprvé s sebou měla svého osobního strážce Leoše a zadruhé je její dekolt přifouknutý silikonem. Jedna z výhod silikonu je ta, že i přesto, že ven vyrazíte bez podprsenky, vaše ňadra se ani nehnou a nikdy nepoklesnou. V tom je jakási výhoda, kterou nemá například taková Ewa Farna, která byla jednou za výstup bez podprsenky osočena z toho, že má místo prsou psí ouška.

Ale zpět k našemu zamilovanému páru. Ještě před samotnou přehlídkou se Leoš na skok zastavil v centru na místě, kde má tajný sejf. Celou akci Mareš zaznamenal na video, na kterém bylo vidět, že s ním k trezoru šla i přítelkyně Monika. Když ji nabádal k tomu, aby si něco cenného u něj uložila, odmítala to.

“Tak alespoň ty náušnice…” povídal Leoš Monice.

“Ne, ty byly levný…” odvětila mu s úsměvem Monika a vzápětí odešla zpátky do auta.

“Vždyť jsou od Tiffanyho!!!” dodal Leoš.

Jak je vidět, tento pár se jen tak nenudí… a zaměstnání módní redaktorky je zřejmě zlatý důl.

Související články

Další články