Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš na Instagramu propaguje i svoji babičku. Kdo bude další?

Leoš a jeho ženy.
+ Dalších 15 fotografií
Leoš Mareš miluje ženy a nejvíc ty svoje v rodině. Pyšní se pěknou maminkou, ale i babičkou. Bude do budoucna i nová malá Marešová?

Leoš Mareš (40) má dvě ženy svého života vždy nablízku. Tou první je jeho maminka Lenka Marešová a tou druhou jeho milovaná babička a největší skalní fanynka v jednom.

Leoš Mareš je na svých sociálních sítích neskutečně aktivní. Na jeho profilech jsme snad krom harašení se zvířátky v parku viděli naprosto vše z jeho soukromého života. Ale i u Leoše se najde výjimka. Leoš totiž do svého cyber světa zapojil i babičku. Ta se na videu s Leošem červenala a neustále poupravovala kožešinovou čepici.

„Já teda vypadám…“ povzdychla si. Leoš ji následně uklidňoval: „Dobře vypadáš babi.“ „No prostě jako babička,“ dodala smutně. „Ale ne jen tak obyčejná, ale jako třeba italská babička,“ skládal ji Leoš jeden kompliment za druhým.

Jedno se však musí nechat, holky od Marešů jsou si podobné jako vejce vejci. Maminka a babička mají takovou podobu, až je to k nevíře. Otázkou je, zda by ty marešovské geny stále držely podobu, kdyby měl Leoš do budoucna malou holčičku třeba se současnou přítelkyní Monikou Koblížkovou.

Kdo ví, ale pohled na tři generace žen by byl rozhodně roztomilý.

Mohlo by vás zajímat

Další články