Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš má smůlu: Monika je rozhodnutá, že jeho jméno nosit nebude!

Je samá ozdoba…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 44 fotografií
Jejich svatba byla tím, o čem se ještě dlouho bude mluvit. Leoš Mareš (41) se před pár dny podruhé oženil, vzal si půvabnou Moniku Koblížkovou (36). A i když je slavný moderátor jejím životním mužem, nikdy nebude nosit jeho jméno...

Možná to na první pohled může působit jako hodně podivný zvrat. Monika si totiž vzala příjmení svého vyvoleného, ale jeho jméno nosit nikdy nebude. Jde o tetování, které je Moničinou velkou libůstkou. Před časem se svěřila, že tetování je pro ni tak trošku mor.

Ovšem má ráda symboliku a nikdy nebude tetování spojovat s mužem. „Jediné, do čeho bych nešla, je tetování spojené s mužem. Jméno Leoš bych si vytetovat rozhodně nedala,“ prozradila před časem půvabná Monika, která má tetování na těle několik.

Ať už jde o srdičko na předloktí, nápisy, dokonce má vytetované i kolečko. „Mám na těle i kolečko, které jsme si nechaly udělat s kamarádkou. Jsou to piškvorky a ona má křížek. Ze začátku jsem byla hrozně naštvaná, že si vybrala křížek a na mě zbylo kolečko, ale teď už nejsem. Pořád mi píše, že se leká, že má na ruce pavouka. Takže dobrý,“ smála se kráska.

Dá se předvídat, že svůj velký životní krok si bude Monika rovněž chtít nechat vytetovat na tělo. Třeba půjde o datum svatby, možná symbol lásky. Uvidíme, čím nás nová paní Marešová v budoucnu překvapí.

Související články

Další články