Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš je za pracháče v Česku, ale v New Yorku mu výrazně spadl hřebínek

Chlubit se cizím peřím? To se přeci nedělá!
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Leoš Mareš (40) vyvezl svoji rodinku z Berouna do velkoměsta všech měst. Tedy do New York City. Nechyběla ani jeho přítelkyně Monika Koblížková (35), která je přítelkyní na plný úvazek a svůj momentální program podřizuje na 100 % životu Mareše. Není to ale krásný důkaz lásky?

Nicméně jako správný turista Leoš (40) vyvedl svá děvčata (máma, teta a přítelkyně) na všechna ta nejdůležitější místa, aby jako správná „Homolkovic“ rodinka nepřišla o všechna panoramata v okolí.

Jedno z míst, které je s New Yorkem úzce spjato, je slavné klenotnictví Tiffany na páté avenue. Jistě všichni znáte filmovou klasiku Snídaně u Tiffanyho, v hlavní roli s Audrey Hepburn.

A to by nebyl náš Leoš, kdyby se u příležitosti návštěvy tohoto klenotnictví nepochlubil bizarní historkou. „Byli jsme pozváni do klenotnictví Tiffany na 5th avenue na Private Presentation,“ pochlubil se Leoš na svých sociálních sítích, kde vyfotil pihatý dekolt své přítelkyně a nechal lidi tipovat cenu náhrdelníku, který si zkoušela.

Tak zaprvé. Lidi, Leoš je po překročení našich hranic absolutně anonymní a tuctový človíček. Do klenotnictví Tiffany se nikdo nezve, a když si chcete v jakémkoliv dražším klenotnictví vyzkoušet drahý šperk, automaticky si vás vezmou dozadu na soukromou prezentaci šperků. Takže opravdu se nejednalo o nějaký VIP výstup v New Yorku.

Pak následovalo naaranžované focení s již zmíněným náhrdelníkem za 6 250 000 dolarů. Na koruny je to cca 200 miliónů korun. V tu chvíli si asi Leoš připadal jako o dost chudší příbuzný v cizí zemi. A raději klenotnictví opustil.

Slovo boháč má v takových metropolích opravdu jiný význam i zvuk. No, alespoň máš, Leoši, další motivaci k vyšším cílům, že?

Související články

Další články