Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš je vych*ánek! Lidé si vzali na paškál Kazmovu novou One Man Show: VZKAZY

+ Dalších 48 fotografií
Nová One Man Show je na světě a mluví o ní tisíce lidí! Kazma se vrátil k vyostřené válce s Leošem Marešem kvůli sázce o ferrari. Už včera večer jsme na eXtra.cz odhalili, o co v tomto dílu půjde. Show se tváří tak, že je hlavním cílem charita, řada lidí to ale nezbaštila. Tohle si myslí!

Kazma (33) o půlnoci vypustil nový díl své One Man Show, která se vrací k ostré válce s Leošem Marešem (42) kvůli sázce o ferarri. Tady si přečtěte, o čem přesně show tentokrát je.

A nebyl by to Kazma, aby se o jeho práci nemluvilo. Po sociálních sítích už teď kolují tisíce komentářů, ale o nové One Man Show se mluví i jinde.

Moderátoři ranní show na rádiu Spinn Anežka a Refew si do studia pozvali kolegu Nikose, který byl včera na tajné předpremiéře v kině na Andělu. Chtěli od něho slyšet, co si o nové One Man Show myslí. Řekl jim, že je spokojen s tím, jak to Kazma sestříhal a připravil. Podle něj z celé akce nevychází Leoš Mareš příliš dobře.

V tom mu do řeči skočila Anežka. „Mohl z toho vyjít i hůř. Přece jen u nehody zastavil. Ale celkově z toho vyšel jako vychcánek,“ řekla do éteru. Refew i Nikos jí to odkývali s tím, že stejný dojem mají také.

A co si o nejnovějším Kazmově počinu myslí „obyčejní“ lidé? Jsou rozděleni na dva nesmiřitelné tábory. Řada z nich kritikou nešetří! „To je snad ještě ubožejší, než se zdálo. O tom, že to má být kampaň, jsme věděli všichni, protože jste s tím přišli hned po tom, co se vše stalo, abyste nevypadali jako totální s*áči. Jediné, co jste za tolik měsíců vyšťourali, je, že auto není jeho, a dokonce ještě ukazujete, že nejdříve jste vymysleli tuhle odpornost a až potom jste řešili, co tomu dát za smysl. Divím se, že se Leoš s takovou bandou vůbec bavil,“ sepsula Kazmu Beáta.

Našli se však i tací, kteří pochvalou směrem ke Kazmovi nešetřili. „Smekám, jak to celé bylo vymyšlené. Výborná myšlenka. Pokaždé se posouváš o úroveň výš. Snad lidé dokáží zastavit u nehody a uvědomí si sílu svého nadávání na internetu,“ napsal Michal. „Jsi borec, říkám to pořád. Nezklamal jsi,“ dodala Marcela.

Už jste nový díl One Man Show viděli? Co si o tom celém myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články