Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš je s Monikou Koblížkovou již 2 roky! Kam vzal král českých moderátorů svou lásku tentokrát?

Monika s Leošem chodí už dva roky!
Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Leoš Mareš je se svojí láskou již dva roky! Bez velkolepých scén se oslava rozhodně neobešla... Kam vzal Leoš svou milovanou tentokrát?

Nejúspěšnější český moderátor Leoš Mareš (41) slaví. A ne ledacos. Oslavuje totiž lásku neboli druhé výročí se svojí přítelkyní Monikou Koblížkovou (35). Monika Leošovi dala dárek již minulý týden, a to koncert skupiny Coldplay, který se konal v Mnichově. Sice to bylo do jedné z nejposlednějších řad, ale to Leošovi úsměv na tváři nevzalo.

Pokud jste si mysleli, že Monika žádný dárek nedostala, tak jste na omylu. Leoš si jako vždy pro Moniku nachystal výlet na pro ni tajné místo. Tentokrát se nejednalo ani o Paříž a ani o Benátky… Leoš totiž vzal svoji milovanou do Londýna. A aby toho nebylo málo, Monika dostala i jeden velmi osobní dáreček. V letadle si dojatě otevřela krabici, v níž byla tlustá fotokniha, která dokumentuje celý jejich vztah již od první společné fotky.

„13.červen 2015. Na to, že se tady známe s Monikou asi dvacet pět minut je to slušná fotka. Ale co jsem měl dělat? Začalo mrholit a Monice bylo chladno.“ napsal Leoš k jedné z úplně prvních společných fotek s Monikou. Ta byla pořízena na gay svatbě jeho stylisty Filipa Vaňka. Jak je na fotografii vidět, Monika byla velmi přítulná a ruka cizího muže pro ni nebyla nijak nepříjemná… Že by láska?

Související články

Další články