Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Leoš Mareš dojímá fanoušky: Chybíš mi, vzkazuje dceři Alex přes rozkošné video

Leoš Mareš: Dceři Alex poslal skrze Instagram dojemné video
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
rodina

Moderátor Leoš Mareš (46) vyrazil na pracovní cestu do zahraničí. Svou manželku Moniku Marešovou (41) a novorozenou dceru Alex s sebou do Spojených arabských emirátů nevzal a odloučení špatně snáší. Na Instagramu prozradil, že mu holky chybějí a nic bez nich nemá smysl. Svým fanouškům pak sdílel rozkošné video, kde zpívá své malé dcerušce. Ta je podle nich celá po tatínkovi. 

Moderátor Leoš Mareš má za sebou několik svých koncertů, přesto je stále velmi ponořen do pracovního nasazení. Před pár dny vyrazil do Spojených arabských emirátů, odkud sdílel pro fanoušky již několik příspěvků na Instagram.

Mareš dojímá své fanoušky

Své sledující zejména rozněžnil, když nechal nahlédnout do jednoho z momentů, kde tráví čas se svou novorozenou dcerou Alex a zpívá jí svou píseň Tři slova.

"Mám moc rád, když se směješ, když jsi veselá. Když mě hladíš po vlasech, to teď nikdo nedělá. Vypadalas tak tajemně, když jsi mi vařila. Byla jsi tak roztomilá, když jsi něco rozbila," zpívá malé Alex, která si mezitím spokojeně hoví v postýlce a kouká na svého tátu.

"No jo no, zpěvák ze mě nebude. Chybíš mi," dodal Mareš, který se nechal slyšet, že mu rodina na pracovní cestě velmi chybí. "Jsem tu sám a je mi moc smutno. Nic bez nich nemá smysl. Dodělám tu byznys a spěchám domů."

Reakce sledujících: Malá je celá tatínek

Netrvalo dlouho a u příspěvku se vmžiku objevila řada krásných vzkazů. Alex roste jako z vody a snad každým dnem je svému tátovi podobnější, o čemž redakce eXtra.cz už párkrát informovala.

"Malý Leoš 2. Přesná kopie," uvádějí lidé. "Ta je tak krásná, takhle krásné dítě už jsem dlouho neviděla. Je tam vidět vaše podoba," píší další. "Alex je moc krásná a jak inteligentně kouká. Myslím, že tě Leoši žere, i když ten zpěv není dokonalý," vtipkují fanoušci.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy