Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš chtěl být ve Varech středem pozornosti. Jenže pak se objevila VIP milenka s podivným flekem na šatech!

Holky, ta má dost, že?
+ Dalších 5 fotografií
Chystáte se do Varů, vyberete si nejlepší šaty, zajdete za stylistou a myslíte si, že budete za hvězdu zahajovacího večera. A pak si přijde nějaká holka v umaštěných šatech a strhne na sebe všechnu pozornost. Tak tohle se stalo nejen Marešovi. S flekem na šatičkách všechny šokovala milenka zesnulého Petera Kovarčíka.

Leoš Mareš se ostříhal tak, jak to má rád Petr Kramný, a vyrazil do hotelu Thermal, kde probíhala zahajovací party 50. ročníku karlovarského filmového festivalu.

Když narazil na partičku holek, z nichž některé vypadaly jako jeho osudová žena Petra Faltýnová, chtěl je zaujmout tak mocně, že mu na tváři vyskakovaly kapky potu.

Jenže nakonec byla hlavní hvězdou večera Kateřina Klausová. Tuhle modelku do malého českého šoubyznysového rybníčku přitáhl mocný boss Peter Kovarčík.

Ten je nyní po smrti a není nikdo, kdo by žlutému neštěstí naplno řekl: „Holka, máš flek na šatech, nikam před fotografy nelez!“

Takže Klausová byla za trapku večera. A ještě to měla zadarmo.

Komu se večer docela povedl, byl Dominik Hašek. Bylo vidět, že v USA se během zápolení v NHL něco naučil a ve Varech byl za štramáka. Do Thermalu dorazil s Libuší Šmuclerovou po svém boku.

Zajímavý doprovod měla i slavná česká vdova Eliška Kaplicky. Na zahájení festivalu dorazila s dcerou Johankou.

Potomka ukázal i Jiří Bartoška. Z jeho synka Janka je konečně kus chlapa a snaží se, aby vedle slavného tatínka zcela nezapadl.

Však on ho fotřík zasvětí, s kým se ve Varech bavit a s kým není třeba ztrácet čas. Ačkoliv se zdá, že jde hlavně o zábavu a filmy a sex, tak to není pravda. Zábava je až na druhé koleji.

Ve Varech jde hlavně o kontakty. Udělat si dobré oko, seznámit se s těmi pravými lidmi. Kontakty jsou informace a informace jsou zakuklené peníze.

A když utrousíte slovo s tím správným lobbistou či politikem, tak máte na rok vystaráno. Ano, holky to mají těžší, ty čeká ještě noc s nějakým důležitým páprdou na hotelu. Ale je to jednou za rok, dá se to vydržet.

Mohlo by vás zajímat

Další články