Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš čelí útokům: Nadávají mu, že je o dost horší než Elton John

+ Dalších 11 fotografií
PODPÁSOVKA
Leoš Mareš (43) si na nedostatek zájmu o své koncerty nemůže stěžovat, vždy se ale najdou tací, kteří budou „mudrovat“. Čtvrteční první ze tří vystoupení moderátora v O2 areně se sice povedlo a drtivá většina lidí byla nadšená, objevují se ale i rýpalové, kteří shazují naprosto vše, na čem Leoš měsíce pracoval!

„Nepopsatelný zážitek, spontánní projev, skvěle načasované. Domů jsem přijela se zlatými, stříbrnými a rudými konfetami přilepenými pod tričkem na těle,“ chválí Leoše Jana.

Že šlo o pecku plnou překvapení a že je Leoš Mareš (43) v současnosti v Česku nepřekonatelný, co se tvorby show týče, si myslí prakticky všichni. Až na pár výjimek.

Zloba

„Vstupenky k pódiu a na hlavní tribunu za 2 500 Kč (vice než Maroon 5, Imagine Dragons apod.), koncert začal o půl hodiny později. Celková doba jen 90 minut bez přídavku. Kromě efektů vlastně nic. Navíc ještě přezvučený, že chvílemi hala jen duněla a nebylo ani rozumět. Za takové peníze bych čekal delší a zajímavější akci. To třeba Elton John dal dvě a půl hodiny v kuse nebo ostatní interpreti jeden až dva přídavky. Ale 19:30 – 21:00 a pak nazdar?“ píše zklamaný návštěvník koncertu s nickem Otakárek Fenyklový.

Zajímavé je, že se pod takový názor styděl podepsat reálný člověk. Skoro to vypadá jako potvrzení pravidla, že někteří lidé umějí jen kritizovat, pro jistotu ale ještě navíc anonymně.

Srovnávat Leoše Mareše s Eltonem Johnem a dalšími je jako hledat souvislosti mezi okurkou a parapetem. Za nákladnou show se prostě platí a kdo ji vidět nechce, může si skočit na komorní pětihodinové vystoupení Pepíčka Zímy za osmdesát korun do domova pro seniory.

Mohlo by vás zajímat

Další články