Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš asi dost neplatí své manželce Monice! Ta holka dělá už i kouče!

Leoš asi Monice moc dobře neplatí.
+ Dalších 12 fotografií
Dneska si kdekdo říká kouč. Jsou tu životní, sportovní, vztahoví, sexuální a milión dalších. Životní koučka si už dokonce říká i Monika Marešová! Stále ještě manželka moderátora Leoše Mareše.

Monika Marešová (41) se už nějaký ten čas pěkně otáčí a dře jako mezek. Stará se o dva syny, dělá kosmetičku na jedné klinice a k tomu všemu si přidala nový kšeft -životní koučka na zavolání.

Nejvtipnější je na tom všem snad ta cena! Za jedno sezení si Marešová účtuje 2500 korun!!! A o klienty údajně nouzi nemá. Že by kvůli tomu, čím vším si Monika prošla poté, co ji Leoš (40) před lety odkopl jako prašivého psa?

Někteří se spíše pozastavují a říkají si, jak tato žena může radit. Když ani své vlastní manželství důstojně neukončila.

A cože to klient od Moniky Marešové za 2500 korun dostane? Vyslechne si klientovy problémy a snaží se laicky přijít na to, jakým směrem se má vydat. Co dál, na co se zaměřit a co vylepšit. Lidé pak ze sezení s Monikou Marešovou odcházejí i s konkrétním úkolem, jehož vykonání jim v jejich těžké situaci pomůže.

„Je to takové povídání, rozebrání situace,“ svěřila se Monika Marešová na sociální síti. Ale co si budeme povídat, rozebírání problémů s kamarádkami vyjde při kávě výrazně levněji.

Je snad celý problém v tom, že Leoš Mareš platí své ženě málo? Je teda pravda, že jeho vlastní provoz je už sám o sobě velice náročný, na rodinu toho možná až tolik nezbude.

Mohlo by vás zajímat

Další články