Trendy
Are You the One? KVIFF 2026 Farma Česko

Leoš Mareš a Patrik Hezucký z Evropy 2 se připojili k největšímu hitu internetu 2016

Leoš Mareš a Patrik Hezucký z Evropy 2 se připojili k největšímu hitu internetu 2016
Zdroj: youtube.com
Předchozí Další
Leoš Mareš a Patrik Hezucký, dvojka, která nás dlouhé roky provází každým ránem. Moderátoři Ranní show Evropy 2 opět dokázali, že přesto, jak dlouhou dobu ovládají éter v časných ranních hodinách, stále jsou stejně blázniví jako v době, kdy začínali.

Originální kousek s dokonale propracovaným textem, který se rozhodl Leoš (39) s Patrikem (47) napodobit, se povedlo zachytit na ulici. Zjevně to bylo v noci, protože jinak si neumíme vysvětlit absenci stovek fanoušků. Každopádně nám tady vznikl nový virálek a kdo si ještě nepodupává: Pečivo, chleba, 4 rohlíky, tak po následujícím zhlédnutí rozhodně začne.

A pozor, je to zatraceně návykové!

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=Up1dQl8J044}}

Otevřená zpověď Adely Vinczeové: Bolestná ztráta miminka a vymodlená adopce Maxe

Patrik Hezucký

Moderátor a herec Patrik Hezucký patřil k ikonám vysílání Evropy 2, kde společně s Leošem Marešem moderoval od roku 1997 Ranní show.

V roce 2018 požádal po sedmiletém vztahu o rukou svoji přítelkyni Nikolu Pastirčákovou. Z jejich vztahu vzešel syn Oliver, který se narodil v roce 2019.

V roce 2025 byl Patrik Hezucký hospitalizován s vážnou nemocí v benešovské nemocnici. Patrik Hezucký zemřel 5. prosince 2025 ve věku 55 let.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy