Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš a Monika Koblížková na party v pyžamech! Co se slavilo?

Leoš má párty rád… i ty v čínském stylu!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 39 fotografií
Jak vypadá zahradní párty prominentů? Leoš Mareš dokumentoval velkolepou narozeninovou párty svého stylisty. Moniku v ležerním looku skoro nepoznáte.

Dvorní stylista Leoše Mareše (41) a Moniky Koblížkové (35) o víkendu oslavil 40 let. Na jeho párty se sjelo docela hodně lidí, včetně těch známých. Mezi hosty nechyběla ani modelka Simona Krainová (44) s manželem a nebo další módní stylistka v letech Františka Čížková.

Nedávno se Filip dal na navrhování pyžam, která připomínají asijský koloniální styl. Pyžama jsou hedvábná, lehká a do teplého počasí jako dělaná. A tak Filipa napadlo udělat si svoji oslavu čtyřicátin na zahradě s nařízeným dresscodem – Bez pyžama ani ránu.

Ačkoliv by leckdo očekával trapnou situaci, jelikož jen malé děti si pořádají pyžamové večírky, konal se pravý opak. Leoš celé osazenstvo roztancoval a Monika si užívala při vzpomínání na to, kolik toho už se svým kamarádem Filipem za léta přátelství prožila.

“Děkuju, že mi vždycky kryješ záda… Krásné narozeniny. Miluju Tě.” napsala dojemně Monika svému kamarádovi na Instagram.

U jedné z fotek dokonce sama Monika vypadá jako nějaká sexy asijská kočička. Musíme uznat, že její netypická krása doslova vyčnívá… A tak se zrodila česká Yoko Ono v klobouku.

Související články

Další články