Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš a jeho NADUPANÝ koncert! Máme exkluzivní VIDEO!

+ Dalších 19 fotografií
Leoš Mareš odstartoval svou koncertní mini šňůru! Kalhotky, trika, podprdy... V podstatě skoro všechno oblečení fanynek létalo vzduchem! To byla jízda!

Leoš Mareš oslavil své 41. narozeniny asi nejstylověji, jak jen mohl! Nakonec vyprodal Forum Karlín do posledního místa a málem při svém výkonu zbořil barák!

Řekněme si upřímně, že Leoš neumí výrazně rapovat ani zázračně zpívat a na pódiu je spíš od toho, aby pořádně vyhecoval své publikum k šílenství. A to se povedlo!

Tahle vlastnost, kterou Leoš má, je jeho největším plusem a zbraní zároveň! A aby toho zpěvu nebylo málo, na pomoc si přivedl například celý tým Evropy 2, který s Leošem zazpíval vánoční koledu ve stylu tohoto rádia, a nebo se po sto padesáti letech objevila na českém pódiu zpěvačka Helena Zeťová. Ta Leoše doprovázela takovým stylem, že z toho byli všichni paf a začali zpívat společně s ní.

A pokud jste si mysleli, že Leoš nakonec odolal a neoblékl si na sebe svůj dříve tak typický kožich, tak to byste se šeredně mýlili. Leoš, kterému se dřív říkalo Pán kožichů, vystřihl několik písní narvaný právě v onom bílém kožíšku dědy Mrazíka. Musíme uznat, že to byl skoro nadlidský výkon, neboť v koncertní hale bylo kvůli plné kapacitě docela vedro, a to i bez kožichu.

A to nejlepší nakonec! Pro velké a hlavně vášnivé fanynky Leoše přišel na závěr moment s velkým M! Leoš odhodil kožich, ale také triko! A v přímém přenosu předvedl svoji sexy postavu k nakousnutí! Tomu se panečku říká rock'n’roll!

Související články

Další články