Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Leoš Mareš a jeho Monika si vyrazili na dovolenou, kterou si nedovolí polovina Čechů: Neuvěříte, kolik za ni zaplatili

Leoš Mareš a jeho Monika si vyrazili na dovolenou, kterou si nedovolí polovina Čechů: Neuvěříte, kolik za ni zaplatili
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 24 fotografií
Leoš Mareš a jeho snoubenka Monika Koblížková už měli nejspíše plné zuby hnusného a chladného počasí v Česku, a tak vyrazili za sluncem na Maledivy. Samozřejmě, že své zážitky sdílí s fanoušky a dovolenou si opravdu užívají. Monika se pyšní sexy snímky, na kterých jí to opravdu sluší. Leoš se ale musel za takovou nádheru pěkně plácnout přes kapsu nebo to moderátorovi cvakl někdo jako dárek, či cestovka za promo. Neuvěříte, kolik byste za takový ráj zaplatili.

Oblíbený moderátor Leoš Mareš (41) a jeho novopečená snoubenka Monika Koblížková si společně vyrazili na dovolenou. V Česku je už pěkná zima a počasí nic moc, tak toho využili a docestovali na prosluněné Maledivy.

Jakmile dorazili na místo, začali oba dva informovat své fanoušky o tom, jak si svůj výlet do tepla užívají. Je vidět, že jsou do sebe opravdu zamilovaní a moc jim to spolu sluší.

Monika má dokonalou postavu, kterou ráda ukazuje. Z Malediv postuje jednu sexy fotku za druhou. Většina obyčejných Čechů si může nechat o takové dovolené jenom zdát. Vyjde totiž na pořádný majlant.

Dovolená, na které se dvojice nachází, může vyjít až na 150 tisíc korun pro jednoho. Na to více než polovina lidí v Česku zkrátka nemá, takže jim nezbývá nic jiného, než slintat nad fotkami ze sociálních sítí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy