Leoš (38) má za sebou první rozchod s tzv. časovanou bombou neboli Petrou Faltýnovou (36) v tomto týdnu.

Oznámil jej ráno na svém Instagramu, kde s největší pravděpodobností stihne reflektovat ještě sobotní návrat k modelce a nedělní zasnoubení.

„Petro, je Konec,“ napsal moderátor Evropy 2 Leoš na sociální síť, a protože napsal slovo konec s velkým písmenem na začátku, naivní konkurence si to vyložila jako definitivní konec vztahu, který ale oficiálně končí už poněkolikáté a neoficiálně prakticky obden.

Že to tentokrát muselo být větší drama než obvykle, potvrdil moderátor speciální sérií tzv. hashtagů, například „BuduONíVždyM­luvitHezky“, „PřejuJíŠtěstí“ apod., které v překladu znamenají „RekniSlovoBul­varuaNalozimTiv­RanniShowzesez­TohoPotento“ a „AzsebudesVra­cetKupRohliky“, no prostě i když to vypadá, že budou skutečně pár dnů od sebe, neb Faltýnová odjela na otočku do USA ve snaze vydupat si větší návratový dárek než obvykle, v reálu nepochybujeme o tom, že je čas připravovat romantický článek a poslat fotografa na budoucí letiště Miloše Jitrnice v Praze, které čeká o víkendu velká romantika.

Připomínáme, že poslední rozchod vyvrcholil na podzim brutální romantikou v podobě společného odjezdu do Vídně, odkud Leoš s Petrou odletěli přes Řím do Dubaje vyhlášenou business class společnosti Emirates Airlines a Faltýnová následně při zastávce v Tokiu zamilovaně tokala před zkoprnělými Japonci na karaoke do mikrofonu Marešovi romantickou píseň, která rozplakala polovinu jinak otrlého zdejšího publika.

Mareš je v příštím týdnu mimořádně pracovně zaneprázdněn v souvislosti s připravovanou show na Primě a tajnými vyjednáváními o návratu na Novu, a proto se nemůže odjet s Petrou usmířit do Států okamžitě, ta se tak bude muset pozítří vrátit do Čech, za což se bude Leoš trošku stydět před bulvárem, a tak si kupování usmiřovací bižuterie odbude sice v Pařížské, ale zásnuby se příští sobotu odehrají zřejmě v Americe, odkud by se měl pár v polovině února vrátit společně, několik dnů před dalším rozchodem.

Redakce eXtra sděluje čtenářům, že ve vztahu Mareš – Faltýnová bude s okamžitou platností informovat pouze o svatbách či pohřbech, neb frekvence krizí a následných usmiřovaček z časových důvodů znemožňuje aktuálně o situaci páru informovat i internetovým médiím, která tak následují tisk, jenž na snahu o aktuální informace o intimní sféře hrdliček rezignoval již dávno, případně se snaží reagovat pomocí mimořádných poledních a večerních vydání.

Nepřipravujeme podrobnosti.