„Nikdy nepochopím, kam až jsou lidi schopni zajít… Ať už je to ze smutku, zoufalství, pro zábavu nebo dokonce to dokážou schovat za ‚dobrou věc‘… Jsou 3 hodiny ráno a místo toho, abychom spali, tak s člověkem, kterého miluju a má to největší srdce, co jsem poznala, řešíme něco, co ani neumím slovy popsat,“ vylila si srdíčko Monika Marešová na Instagramu.

Leoš Mareš taky nebyl z incidentu zrovna v klidu. „Celý smysl sázky s trabantem byl – musím jezdit měsíc jen v trabantu, a když mě někde uvidíte podvádět, tak dostanu trest. Kazma to viděl jinak. Nafingoval nedaleko mého domova tragickou dopravní nehodu, která vypadala až neuvěřitelně skutečně. Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchrannou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem. Kazma to natočil a celý dnešní den se mě snažil přimět ke spolupráci a spoluvytvoření nové epizody jeho show. Podle něj jsem sázku o ferrari prohrál. Já si to nemyslím,“ píše Mareš.

Jenže je možné, že je všechno jinak. Že jsou Leoš s Monikou úplně v pohodě. Začalo se spekulovat, že jde o nahranou akci, díky které si Mareš s Kazmou navzájem dělají reklamu.