Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Leoš má to největší srdce! Monika se po Kazmově útoku složila!

Leoš a Monika Marešovi.
+ Dalších 65 fotografií
Leoš Mareš (41) jel ráno do práce, ale doslechl se o krvavé nehodě poblíž jeho domu. Když tam svým trabantem dorazil, chtěl pomoct a musel si sednout do havarovaného vozu. A pak to bouchlo! Bouračku nafingoval Kazma (32), aby ho tak přiměl prohrát sázku a získal jeho ferrari. Monika Marešová (37), dříve Koblížková, svého Leoše nadevše miluje. A trošku ji Kazmův šprým psychicky poznamenal.

„Nikdy nepochopím, kam až jsou lidi schopni zajít… Ať už je to ze smutku, zoufalství, pro zábavu nebo dokonce to dokážou schovat za ‚dobrou věc‘… Jsou 3 hodiny ráno a místo toho, abychom spali, tak s člověkem, kterého miluju a má to největší srdce, co jsem poznala, řešíme něco, co ani neumím slovy popsat,“ vylila si srdíčko Monika Marešová na Instagramu.

Leoš Mareš taky nebyl z incidentu zrovna v klidu. „Celý smysl sázky s trabantem byl – musím jezdit měsíc jen v trabantu, a když mě někde uvidíte podvádět, tak dostanu trest. Kazma to viděl jinak. Nafingoval nedaleko mého domova tragickou dopravní nehodu, která vypadala až neuvěřitelně skutečně. Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchrannou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem. Kazma to natočil a celý dnešní den se mě snažil přimět ke spolupráci a spoluvytvoření nové epizody jeho show. Podle něj jsem sázku o ferrari prohrál. Já si to nemyslím,“ píše Mareš.

Jenže je možné, že je všechno jinak. Že jsou Leoš s Monikou úplně v pohodě. Začalo se spekulovat, že jde o nahranou akci, díky které si Mareš s Kazmou navzájem dělají reklamu.

Mohlo by vás zajímat

Další články