Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Leoš je podruhé v chomoutu: První manželská fotka s Monikou, ze které je Marešová!

+ Dalších 52 fotografií
Nejsme žádní troškaři! To si řekli Leoš Mareš (41) a Monika Koblížková (36) po úterní svatbě a pláchli z Česka na líbánky do Dubaje. V prosluněném ráji mrakodrapů a písečných pláží si užívají svých prvních manželských dnů. A nyní se pochlubili i první fotkou, na které jsou svoji.

Leoš Mareš (41) a Monika Koblížková (36) do toho praštili tajně. Až do poslední chvíle se jim svatbu v kostele Nalezení svatého Kříže v Litomyšli povedlo ututlat. Že si po takové době konečně řekli své ano, vyplavalo na povrch až ve středu ráno.

Koblížková lásku k nejbohatšímu moderátorovi v Česku stvrdila i tím, že přijala příjmení Marešová. Teď ale nastane mírný zmatek, jelikož stejné jméno nosí už Leošova exmanželka Monika Marešová (43). Hlavní bude, aby si je nepopletl sám Leoš!

Veselku si slavní manželé naplánovali ve velmi úzkém kruhu. Do Litomyšle pozvali pouze rodiče a chybět nemohli svědci, jinak nikdo jiný neměl na svatbu přístup.

První manželská fotografie neříká nic jiného, než že je mezi Leošem a Monikou opravdu pevné pouto. Zda nezačne chřadnout, ukáže až čas.

Související články

Další články