Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Leoš je novým porotcem Talentu! Daň za to je strašná: Bude se muset kámošit s Jarem Slávikem!

Leoše Mareše uvidíme jako porotce Česko Slovensko má talent na Primě.

Leoš Mareš (37) se podle očekávání stal definitivně tváří Primy.

Končí tak půl roku trvající vakuum, ve kterém se rozhodoval, zda se dát do služeb České televize, která nabízela vysněnou talk show, nebo po odchodu z Novy zvolit logičtější přechod do druhé, celoplošné soukromé televize a vzít, co nabídne.

Mareš se stane porotcem čtvrté řady Česko Slovensko má talent, což je od Primy – po loňské blamáži s podvůdky v zákulisí – poměrně logický krok.

Mareš zřejmě nenahradí Martina Dejdara, který se loni na slovenskou produkci hodně zlobil kvůli čachrům a letos jej zřejmě vystřídá slovenský porotce, ale Jara Slávika, který se ukázal se svými rejdy a napojením na zákulisní „mafii“ být mediálně největší hrozbou.

V případě, že si slovenská produkce nakonec „svého“ Jara prosadí, a ona si prosadí na Primě vždycky vše, bude se muset počet porotců rozšířit, což odporuje formátu show, takže „černý Petr“ možná přece jen zbude Dejdarovi.

A Leoš, který nemá rád Jara Slávika, bude muset předstírat, že má nového kamaráda.

Mohlo by vás zajímat

Další články