Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Leoš dobýval v neděli pevnost Boyard! Pozval si na to čtyřicet sporťáků!

Leoš dobýval v neděli pevnost Boyard! Pozval si na to čtyřicet sporťáků!
Zdroj: Jaroslav Urban
Dvaačtyřicet sporťáků, bojovka jako z francouzské show s liliputány a pevností a Leoš Mareš na pramičce uprostřed rybníka. Tak nějak to vypadalo během tajné superbojovky, kterou si o víkendu v okolí Zbirohu uspořádala partička milovníků rychlých aut.

Za vším stojí známý pražský podnikatel a prodejce sportovních vozů Milan Vopička, který dostal do Zbirohu a okolí lipenské přehrady více než čtyřicet majitelů sportovních vozů, aby ukázali, že boháči s rychlými vozy se umí bavit i jinak než rychlou jízdou.

Všemu velel Mareš (39) osobně, rozdělil účastníky po šesti a ti vyrazili do okolí na nefalšovanou bojovku.

"Žádné závodění, naopak, skládali třeba puzzle nebo museli překonat rybník na pramičce a na druhém břehu hledat indicie a jít po fáborcích," smál se Leoš, který se celé hry, která skončila večer na rakouském zámku, sám aktivně zúčastnil.

Na pořadateli Vopičkovi bylo vidět, jak mu záleží na tom, aby akce nebyla brána jako nějaký Diamond Race, ale měla patřičnou úroveň, což je přesně tím důvodem, proč o ní píšeme. A Mareš? Na tom bylo hodně vidět, že už má zase roupy okolo nového sportovního vozu, jejichž nákupem a následnou demolicí je vyhlášený.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy