Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Leoš a ti druzí: Tohle je 10 nejsledova­nějších Čechů a Slováků na Instagramu!

Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
Fenomén Instagram
V dnešní době jsou sociální sítě vlivným nástrojem. Mezi nejsledovanější a tím pádem i nejvlivnější osobnosti v Česku a na Slovensku patří hlavně zpěváci, moderátoři, youtubeři či sportovci. Kteří z nich se řadí mezi TOP 10?

Sociální sítě jsou v dnešní době opravdu velmi silným nástrojem na to, jak zaujmout a ovlivnit milióny lidí. Už dávno to není jen o hezkých fotkách a vtipných příspěvcích. Využívají se hlavně k reklamě a dá se říct, že velmi efektivně.

Lidé si pomalu vybudovali averzi vůči reklamám v televizi a přestávají jim důvěřovat. Zato sociální sítě má téměř každý z nás a vzhledem k tomu, že vzhlížíme ke známým lidem nebo je třeba sledujeme jen ze zvědavosti, neuvědomujeme si, jak efektivně nás jejich reklamní posty zasahují.

Elektronika, kosmetika, oblečení a spoustu dalších věcí nakupujeme právě z toho důvodu, že jsme to viděli u někoho jiného. Mnoho z nás si ani neuvědomuje, že fotografie celebrit s daným krémem, autem či mobilním telefonem nevidíme proto, že jsou opravdu kvalitní, ale proto, že dané celebritě za to firmy platí!

Že jste to netušili? Jedna z prvních osobností, která začala vydělávat opravdové peníze na Instagramu, je bývalá účastnice reality show Hotel Paradise a Playmate Zuzana Plačková (27). Známá Slovenka to podchytila ve správnou dobu a nenechala upadnout svoji slávu.

Dnes vydělává stovky tisíc formou reklamy a placených příspěvků na svém profilu. Na kontě má více než 480 tisíc sledujících a ovlivňuje tak obrovské množství lidí různých věkových kategorií. Není ale jediná, komu se to povedlo.

V Česku má jeden z nejvlivnějších Instagramů oblíbený moderátor Leoš Mareš (42), který má momentálně více než 665 tisíc sledujících. A jak podotkl odborník Kazma (33), je to opravdu jeden z nejsilnějších instagramových účtů v Česku. Proto také moderátora napálil a využil jeho příspěvky pro svůj poslední projekt ve OneMan Show. Spousta sledujících Leošovi přibyla poté, co se oženil s" Monikou Koblížkovou":https://www.extra.cz/…a-koblizkova.

Které další české a slovenské celebrity se řadí mezi nejsledovanější a nejvlivnější lidi zároveň? Pojďte se s námi podívat do galerie!

Související články

Další články