Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Leoš a Samuel záhadně zmizeli jen v plavkách u Sázavy: Rodiče šílí strachy

Leoš a Samuel záhadně zmizeli jen v plavkách u Sázavy: Rodiče šílí strachy
Zdroj: eXtra.cz / Policie ČR
+ Další fotografie
vyšetřování
Od středeční půlnoci policisté u Českého Šternberka pátrají po dvou 16letých chlapcích. Měli se jít koupat do Sázavy, od té doby jako by se po nich slehla zem. Policisté k pátrání využili i vrtulník s termovizí a přidali se k nim i hasiči. Leoše ani Sama se stále nepodařilo nalézt a jejich rodiny o ně mají obrovský strach.

Leoš Vrubl a Samuel Stanislav Moulis stále nejsou k nalezení. Policisté po obou šestnáctiletých chlapcích beznadějně pátrají už od středeční půlnoci. Ve čtvrtek kolem třetí hodiny odpoledne pátrání přerušili a jali se pokračovat hned v pátek. A stále bez úspěchu. Do pátrání se zapojili také hasiči Středočeského kraje a příslušníci poříčního oddělení Slapy a Labe, kteří řeku Sázavu prohledávají.

Přátelé mladíků o jejich zmizení promluvili po půlnoci. Chlapci měli odejít už odpoledne kolem čtvrté hodiny z kempu Masarykův tábor YMCA v Soběšíně. "Dle výpovědi kamaráda odešli chlapci včera v 16 hodin, pohřešování však oznámil až krátce po půlnoci," vylíčila policie na Twitteru. Jejich podrobný popis však není znám, není tedy jasné, v čem chlapci odešli. Na molu byly nalezeny pouze jejich boty, jak informovala TV Nova.

Útěk je hloupost, nemají proč, tvrdí příbuzní

Policisté začali pracovat i s variantou, že se chlapci rozhodli utéct. To však vyvrací příbuzní mladíků, v chatce Leoš se Samem údajně nechali peníze i doklady a odejít měli jen v plavkách, jak uvádí deník Blesk. Matka jednoho z chlapců zásadně nesouhlasí s tím, že by její syn utekl, nemá prý proč. Samuelův strýc pro Blesk rovněž uvedl, že útěk nedává žádný smysl. "V chatce nechali všechny věci, doklady i peníze. A těžko by utekli jen v plavkách," vylíčil. Rodiny mají pochopitelně obrovský strach, co se mladíkům mohlo stát.

Související články

Další články