Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Leoš a Monika Marešovi v oblacích: Takový zážitek by chtěl každý

Zdroj: Archiv Leoš Mareš
+ Další 3 fotografie
marešovi
Oblíbený moderátor Leoš Mareš (44) odletěl soukromým tryskáčem ve společnosti manželky Moniky (39) za hranice Česka. Nejprve navštívili Kanárské ostrovy, konkrétně Lanzarote, a poté se vydali do Marrákeše, kde prožili nezapomenutelné chvíle, a ty nejzajímavější z nich sdíleli i se svými fanoušky na sociálních sítích. Luxusní dovolenou, plnou dechberoucích momentů, se rozhodli završit adrenalinovým zážitkem, a to letem balónem.

Manželé Leoš (44) a Monika Marešovi (39) se rozhodli navzdory nepřejícnému koronavirovému období vyrazit na nezapomenutelnou dovolenou do Marrákeše, kam odletěli osobním tryskáčem, ubytovali se v nejpřepychovějším hotelu, stravovali se jako králové a ve společnosti jeden druhého prožívali momenty, na které do konce života nezapomenou.

Zážitky k nezaplacení

Vydali se po stopách natáčení filmu Sex ve městě 2, navštívili dům Yvese Sainta Laurenta, zavítali do luxusních koňských stájí, kde byli v šoku z toho, jak luxusně je o koně pečováno, vyrazili za dobrodružstvím do pouště za beduíny, kde vyměnili komfortní hotel za stan a krásnou dovolenou se rozhodli zakončit opravdu velkolepě, a to letem balónem.

"Ani jsem si nevšiml, že už letíme. Trochu jsem se bál, ale překvapilo mě, jak příjemně a jemně balón letí. Žádné klepání nebo cukání. Prostě ticho a stabilní, ničím nerušený let," svěřil se Leoš na sociálních sítích.

Zazvonil zvonec a...

Všechno ale jednou končí, a tak i marrákešská dovolená manželů Marešových. Rozloučili se s krásnou zemí, milými lidmi, i přepychovým hotelem a míří zpět do Česka, kde se i přes koronavirovou situaci rozhodně nudit nebudou. Leoš Mareš dokonce naznačil, že připravuje další velkolepou hudební show pro své fanoušky, mimo jiné prozradil, že jedním z hvězdných hostů bude zpěvák Dalibor Janda (67), známý písní Žít jako kaskadér. Fanoušci se mají teda opět na co těšit.

Související články

Další články