Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Leoš a Monika Marešovi po stopách Sexu ve městě a o návštěvě luxusní stáje: Koně bydlí lépe než my

Zdroj: Archiv Leoše Mareše
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Moderátor Leoš Mareš (44) se společně s manželkou Monikou Marešovou (39) rozhodli, že se na začátku nového roku 2021 vydají do světa. Navštívili již Kanáry a aktuálně se nacházejí v Marrákeši, kam odletěli osobním tryskáčem a ubytovali se v luxusním hotelu. Navštěvují nejnavštěvovanější místa země, kde je dopad světové pandemie opravdu znát. Z dříve liduplných slavných míst, kde se natáčel i film Sex ve městě 2, je oproti dřívějšku pustina.

Oblíbený moderátor Leoš Mareš (44) a jeho půvabná manželka Monika Marešová (39) se vydali do světa. Jediným rozdílem mezi obyčejnými smrtelníky a Marešovými je ten, že necestují běžným letadlem nebo autobusem, nýbrž osobním tryskáčem a ubytovávají se v těch nejpřepychovějších hotelech, stravují se v těch nejlepších restauracích a je o ně královsky postaráno.

Aktuálně se Leoš s Monikou nacházejí v Marrákeši, kde se ubytovali v trojpodlažním luxusním apartmánu, kde vyjde v nepříznivé koronavirové době jedna noc na cca třicet tisíc korun.

Solárium pro koně?!

Krásy a divy zemí se Marešovi rozhodli sdílet i se svými fanoušky na sociálních sítích. Mnohdy má Leoš ke konkrétním místům i zajímavou průpovídku a své fanoušky bere na místa, které mnozí na vlastní oči nikdy nespatří, po Leošově detailním výkladu už zajisté i mnohým vystačil pouze jeho online průvodce. Fanoušky vzal například do stájí, kde si žijí koně jako na zámku. „Koně bydlí lépe než my,“ vtipkoval Mareš „To tady mají i solárko?“ dodala úsměvně Monika.

Slavná místa

Sledující vzali ale i na místa, která mnozí prostřednictvím televizních obrazovek mohli spatřit, v Marrákeši se totiž natáčela slavná scéna z filmu Sex ve městě 2. „Tak pozor! Tady se točily ty scény ve filmu Sex ve městě 2. Filmaři potřebovali scénu orientálního bazaru, tak udělali tuhle střechu,“ napsal ke snímku, který sdílel se svými fanoušky na sociálních sítích.

Leoš s Monikou také navštívili dům, ve kterém žil Yves Saint-Laurent. „Když zaplatíte příspěvek na jeho nadaci, tak smíte na hodinovou privátní prohlídku s průvodcem a občerstvením,“ informoval fanoušky.

V galerii se podívejte, jak si manželé Marešovi užívají volných chvil. Radost a štěstí z jejich příspěvků přímo srší.

Související články

Další články