Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Leonardo DiCaprio snižuje svou pověstnou věkovou laťku: Sáhl po devatenáctce

Leonardo DiCaprio: Snížil svou věkovou laťku
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
Rande

Oscarový herec Leonadro DiCaprio (48) je známý tím, že ženy nad 25 let u něj nemají šanci. Okolí si na Leonardovy mladší ženy vcelku zvyklo, ale nyní herec překvapil tím, když se ukázal s modelkou, která je sotva plnoletá. O schůzce s teprve devatenáctiletou Eden informoval portál Daily Mail. 

Oscarový herec Leonardo DiCaprio (48) se netají tím, že má slabost pro krásné ženy, které jsou výrazně mladší než on. Modelky, které překročí věkovou hranici 25 let, zkrátka nemají u hollywoodského milovníka žen šanci. Za svou hereckou kariéru měl dle webu Who Dated Who okolo 70 partnerek. V poslední době lidé po jeho boku vídali modelku Victorii Lamas (23), která je dcerou známého seriálového představitele Odpadlíka Lorenza Lamase (64). Nyní ale Leo překvapil, když byl zastižen na veřejnosti s velmi mladou modelkou Eden Polani (19).

Leo DiCaprio s devatenáctiletou modelkou

Nestárnoucí DiCaprio posouvá své hranice, ale pořád směrem dolů. Do společnosti vyrazil s kráskou, která je sotva plnoletá. Na večírku k vydání nového EP Ebony Riley v Los Angeles bylo vidět, jak se k sobě mají, a to i přes jejich 29letý věkový rozdíl, jak uvádí web Daily Mail. Hollywoodská hvězda nový vztah nepotvrdila. Po jeho boku se často objevuje mnoho žen a kolikrát není jasné, kdo je zrovna Leovou vyvolenou.

Vtipy na Twitteru na Leovu adresu

Leonardo je na Twitteru velmi silně kritizován. Tento románek bývá komentován častěji než jakýkoli jiný hercův úlet. Twitter se zaplavil zprávami typu: "Její středoškolské vzdělání přerušila pandemie COVID-19." Když Leo ​točil Titanic, nebyla ještě na světě, pustili se lidé do oscarového fešáka.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy