Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Leonardo DiCaprio si nedá pokoj. Sbalil další dvacetiletou kočičku!

Fanoušci přemýšlejí nad tím, kdo bude po Camile.
+ Dalších 8 fotografií
Leonardo DiCaprio (43) je rozený proutník a vypadá to, že po jeho boku už se bude střídat jedna kočička za druhou až do jeho smrti. Herec měl v posteli takové krásky jako Gisele Bündchen, Bar Refaeli nebo Kendal Lee Schuler. Leo postupně přesedá na mladší a mladší modely. Plavá hříva ho ale u dívek fascinuje i nadále. Důkazem je mu jeho další objev. Mladičká modelka Camila Morrone (20).

Počet žen, které prošly postelí Leonarda DiCapria, lze jen těžko odhadovat. Herec se s tím totiž moc nepáře, a když se mu někdo líbí, tak ho prostě sbalí. Co na tom, že je to pořád stejný model světlovlasé kočičky kolem dvacítky. Jinak tomu není ani v případě Camily Morrone.

S teprve dvacetiletou modelkou byl nachytán na narozeninové party moderátorky Ellen DeGeneres. Je tedy možné, že herec svůj vztah s dívkou, která v Americe není ani dospělá, bere vážně. Na oslavě slavné moderátorky totiž musel vědět, že ho nachytají paparazzi. Dokazuje snad tímto činem, že je Camila jeho oficiální přítelkyně?

Mohlo by vás zajímat

Další články