Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Leonardo DiCaprio si zahrává. Svedl kamarádku své nejslavnější exmilenky

Leonardo DiCaprio má novou lásku: Italská modelka Vittoria je dobrou přítelkyní jeho „přestárlé“ bývalky Gigi Hadid
Zdroj: koláž eXtra.cz / Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
nová láska

Americký herec Leonardo DiCaprio se pochlubil novou známostí. 48letá hollywoodská hvězda, známá svou slabostí pro mladé ženy do 25 let, se v posledních týdnech schází s italskou modelkou jménem Vittoria Ceretti (25). Fotografové čerstvý pár vyfotili v Paříži, kde italská kráska strávila večer právě s hercem, jeho rodinou a přáteli. Informoval o tom například magazín People.

Francouzská metropole přitom nebyla jediným evropským městem, které spolu v posledních dnech navštívili. V neděli byl pár viděn například v milánském muzeu Pinacoteca Ambrosiana, kde si prohlíželi exempláře v doprovodu Irmelin Indenbirken, matky Leonarda Di Capria.

Fotografové během návštěvy muzea zachytili DiCapria v černém saku a sportovní čepici. Vittoria Ceretti byla oblečena do černých kalhot a hnědé bundy. Oba zvolili poměrně nenápadné outfity, jak podotkl portál Page Six. Den nato byla dvojice vyfocena právě během večeře v pařížském hotelu Costes.

Dobrá kamarádka má s hercem zkušenosti

DiCaprio a Ceretti byli na veřejnosti spolu poprvé spatřeni letos v srpnu během procházky v kalifornské Santa Barbaře, kde se občerstvili ledovou kávou a zmrzlinou. Že je jejich vzájemný vztah více než přátelského charakteru, se potvrdilo na začátku září – Page Six totiž získal video pořízené v klubu na Ibize, kde se dvojice při tanci vzájemně hladí a líbá.

Zajímavostí je, že oscarový herec byl v minulosti spojován s dobrou přítelkyní Ceretti – modelkou Gigi Hadid. Obě ženy spolu dříve pracovaly na různých projektech a v roce 2021 byly zachyceny v objetí v backstagi během slavnostního večera Met Gala. Vittoria Ceretti je známá svou prací na reklamních kampaních pro luxusní módní značky jako Gucci, Prada a Bulgari.

Jak píše People, dřívější spekulace o DiCapriově vztahu s britskou modelkou a aktivistkou Neelam Gill vyvrátila samotná žena, která na svém Instagramu napsala, že „není novou láskou Leonarda DiCapria“. Ve skutečnosti mám vážný vztah s jeho blízkým přítelem,“ přiznala a dodala, že fotografie, na které je zachycena právě s americkým hercem, vznikla během společného setkání všech tří.

Související články

Další články