Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Leonardo DiCaprio děsivě sešel: Z někdejšího krasavce je strýc s pivním mozolem

Leonardo DiCaprio děsivě sešel: Z někdejšího krasavce je strýc s pivním mozolem
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Leonardo Dicaprio
Kdo by neznal filmovou hvězdu Leonarda DiCapria (46). Jeho filmy jsou legendární. Vydělává si za jeden den to, co mnozí z nás nevydělají za celý rok. A přesto bychom na nejnovějších fotografiích hollywoodského krasavce stěží poznali. Z božského Lea je chlapík s pivním mozolem.

Leonardo DiCaprio, (46) je držitel jediného Oscara za snímek Revenant. Také je bohatý, vtipný a inteligentní ochránce životního prostředí, jenž právě oslavil šestačtyřicáté narozeniny. Dříve bychom ho nazvali i sexy krasavcem, o kterém sní miliony žen. Dnes je ale bohužel potřeba podívat se opravdu zblízka, abychom se ujistili, že je na fotografiích opravdu božský Leo.

Na snímcích, které byly pořízeny před pár dny na pláži v Malibu, si Leo užívá pohodové chvíle se svou rodinou a krásnou, o 23 let mladší přítelkyní Camilou Morrone.

Nejspíš si většina z nás bude lámat hlavu nad tím, proč se člověk, který je bohatý a sledován na každém kroku, o svou vizáž nestará. Můžeme se jen dohadovat, zda je to věkem, či je pouze zamilovaný a šťastný a již se nepotřebuje trápit každý den v posilovně a držet redukční diety. Snad Camila miluje Leonarda takového, jaký je. Je to také zatím jeho nejdelší vztah. S Camilou je spojován od roku 2017. Byla by škoda, kdyby mu to opět nevyšlo.

Štěstí v lásce drahý Leonardo doteď moc neměl, ale po profesionální stránce se mu daří skvěle. Naposledy se objevil ve snímku Tenkrát v Hollywoodu (2019) po boku Brada Pitta a Margot Robbie

Nyní ho čekají další filmy, které mají mít premiéru příští rok. Zahraje si v komedii Don’t Look Up po boku Jennifer Lawrence či Meryl Streep. Dále pak v kriminálním filmu Killers of the Flower Moon společně s Robertem De Nirem. Tak snad se hodí trochu do formy, abychom mohli obdivovat více než jeho brilantní talent.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy