Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Leona Machálková v Tváři svým zpěvem znepokojuje televizní diváky! Internet si myslí své

Leona Machálková jako dračice Miley Cyrus.
Zdroj: Reprofoto TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
Víkendové vystoupení zpěvačky Leony Machálkové bylo pro mnohé značně kontroverzní. A opět rozdělilo diváky u obrazovek. Jedni ji chválí, že má styl a hlas jako zvon, druzí nejsou s jejím výkonem profesionální pěvkyně spokojeni. Jenže ve skutečnosti Leona předvedla velmi zkušený výkon a lidé na sociálních sítích se jí zastali...

Sobotní Tvář byla opět dílem, který divákům přinesl pořádnou dávku emocí. Mnozí umělci překvapili a byla radost se na ně dívat. Největší pozdvižení ale opět přinesla Leona Machálková s velmi těžkou skladbou od kontroverzní Miley Cyrus.

A i když ve svém věku Leona hýbala boky jako leckterá dvacítka, její pěvecký výkon nebyl prostě to, co se od ní jako od profesionálky čeká. „Nejtrapnější účinkující této řady, bohužel…,“ napsal jeden z uživatelů, jiný ho doplnil: „Měla by to už zabalit. Díval jsem se na to a nic moc.“

Jenže na internetu se objevila i řada velmi pozitivních komentářů, z nichž je patrné, že mnozí Leonu považují za hvězdu soutěže. „Jen tak dál, Leono, moc vám doma fandíme. Jste výborná,“ napsal uživatel Petr a jiné komentáře se nesly ve stejném duchu. „Byla jste boží. Tak těžkou skladbu jste zvládla na jedničku. Každý umí kritizovat a vy si to nezasloužíte,“ napsala Jana.

Redakce eXtra.cz se snažila kontaktovat Machálkovou, ale marně. Nereagovala na SMS zprávy ani hovory. Zřejmě se ke svému vystoupení nechtěla vracet. Sice předvedla parádní podívanou, ale jistě si sama moc dobře uvědomuje, že je pořád na čem pracovat. Uvidíme, jak se ke svému vystoupení postaví o víkendu. Mnozí ji jistě budou bedlivě sledovat.

Související články

Další články