Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Leo Beránek dorazil na Miss po boku dvou krásek: S o 43 let mladší manželkou pokračovala party v autě

Leo Beránek v obklopení žen. Z party po Miss odjížděl s manželkou a lahví vína
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 28 fotografií
party

Tuhle akci si pořádně užíval. V dobrém rozmaru a doprovodu nejen své o 43 let mladší manželky, ale i další krásné dívky, dorazil na finálový večer Miss Czech Republic pražský podnikatel a nesmrtelný playboy Leo Beránek senior (66). Na galavečer přijel v černém mercedesu a zdržel se i na večírek po velkém finále. Na cestu domů si pak manželé vzali víno a sklenice, takže party mohla pokračovat v autě, jak zachytili fotografové eXtra.cz.

Jako vždy ukázkově opálený Leo Beránek starší dorazil na galavečer Miss Czech Republic se dvěma krásnými dívkami. Jedna z nich byla jeho mladičká manželka Kateřina, kterou od podnikatele dělí věkový rozdíl 43 let. Pár měl loni v září svatbu v Las Vegas. "Svatbu v Las Vegas jsme si neskutečně užili," řekl už dříve eXtra.cz milionář, který vedle své o více než čtyři desítky let mladší ženy září štěstím.

Na galavečeru Miss Czech Republic 2023 se mu ale do rozhovoru nechtělo. Podle svých slov se prý nechtěl ztrapnit. Zřejmě měl v paměti ještě večírek z Karlových Varů, po kterém se sotva dostal domů. Nic takového se ale při vyhlášení královny krásy nestalo, Beránek měl vše pevně pod kontrolou.

Večer po boku krásných žen

I tak si ale večer užil náramně. Ještě aby ne, když dorazil hned se dvěma krásnými ženami, na kterých mohlo okolí oči nechat. A samotný Beránek vedle mladé manželky po celý večer jen zářil. Jak se ukazuje, věk je jen číslo a podnikatel je zkrátka nesmrtelným playboyem.

I když si nějaký ten drink dopřál, domů odcházel po svých a bez podpírání od manželky kolem jedné hodiny ráno. Vypadá to ale, že večírek pro něj ještě neskončil, protože si do taxíku, který pro ně přijel, odnesli i lahev vína a skleničky. Kde a kdy jeho večírek skončil, tak můžeme jen spekulovat.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy