Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Leo Beránek (29) si půjde na 6 let sednout: Hvězdička reality show útočila na lidi i psy

Violettku přivedl na svět se sovu manželkou Conie.
Zdroj: Instagram Leo Beránek
+ Dalších 6 fotografií
beránek v base
Leo Beránek (29) je nenapravitelný bouřlivák, kterému se v posledních letech absolutně nedaří. Lidé ho poprvé zaregistrovali v reality show Hotel Paradise. Po skončení show exhiboval na večírcích, kde ukazoval své přirození a následně se snažil v Česku prorazit jako rapper, ale jeho umění bylo lidem spíše k smíchu. Nyní si za několik násilných trestných činů bude muset odsedět šest let ve vězení. Přitom mu hrozilo dlouhých dvanáct let. Rozsudek není pravomocný a Beránek se proti němu na místě odvolal.

„Bylo plně prokázáno, že se (obžalovaný) žalovaného jednání dopustil,“ řekla podle Novinky.cz předsedkyně soudního senátu Veronika Cukerová. Leovi Beránkovi (29) původně hrozilo za několik násilných trestních činů dokonce dvanáct let za mřížemi.

Ve čtvrtek pražským městský soud rozhodl, že si Beránek půjde sednout na šest let. Rozsudek ale není pravomocný a Beránek se proti němu na místě odvolal. "Obžalovaný by si měl uvědomit, že nežije v žádném virtuálním světě akčních filmů a měl by se začít chovat aspoň trochu zodpovědně. Pokud začne, bude to nejlepší cesta k tomu, aby projevil významný vděk své rodině, kterou je obžalovaný podporován,“ řekla na adresu Beránka soudkyně.

Leo Beránek minulý rok v květnu měl napadnout v klubu Ateliér mladíka, kterému způsobil otevřenou zlomeninu spodní čelisti a otřes mozku. Beránek se ale brání, že pouze bránil dívku. "Já za to opravdu, opravdu nemůžu, že mi noha po téhle kombinaci vyjede. Nebýt situace, kterou vyvolal poškozený, k žádnému zranění způsobeném mnou by nedošlo," dodal Beránek na svoji obhajobu.

„Obžalovaný v době incidentu nebyl shledán nepříčetným, musel si být vědom následků svého jednání. Jeho jednání lze hodnotit jako zkratkovité a agresívní. Byl hodnocen jako osoba se sníženým prahem uvolnění agresívního a hostilního jednání,“ zní psychiatrický posudek.

Dále je neúspěšný rapper obviněn z napadení invalidy a dalšího muže, na kterého měl údajně vytáhnout teleskopický obušek a vyhrožovat mu zastřelením psa. Beránek je ale toho názoru, že se obžaloba v některých bodech zmýlila.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy