Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Lenost a obezita v hlavní roli ve Výměně: Náhradní manželka se zhroutila

výměna manželek
Zdroj: nova.cz
+ Dalších 9 fotografií
výměna manželek
Máme za sebou další Výměnu manželek. I tentokrát bylo pořádné dusno. Ani jedna z náhradních manželek si nesedla se svým "mužem". Mezi osmi očima to pořádně drhlo. Manželky si navzájem vyčetly, že jsou prakticky úplně k ničemu. Obézní Gábina se ukáže jako vcelku líná ženská, ale od Katky se takhle urážet nenechá a vrátí jí to se vším všudy.

Ve středeční premiérové Výměně manželek se představila rodina z Korouhve, kterou tvoří Gábina (41), Robert (41), Matěj (13) a Anežka (8). Na druhé straně jsme se seznámili s rodinou z Ostravy, kterou tvoří Katka (40), Michal (25) a Michal junior (3).

Gábina to měla vcelku složité. Už od začátku si nesedla se svým náhradním manželem a dokonce došlo na slzy a hádky. "Pro mě nejhorší bylo to, že mladý pán si představoval, že já budu, jako jeho paní, předpokládám…Jsem zvyklá na jiné věci, na jiný chod rodiny…Myslím si, že jsem udělala všechno podle svého vědomí a svědomí nejlíp tak, jak umím," řekla Gábina s odstupem času.

"Asi jsem tam tedy udělala nějakou chybu, že jsem se neřídila manuálem, to přiznávám. Ne, že bych se jím neřídila, ale pár věcí jsem si udělala podle svého…Ale co jsem zjistila podle dalších věcí, tak paní, co byla místo mě, se také nedržela manuálu," snažila se obhájit.

Katka byla ale nemilosrdná. Do Gábiny se pořádně opřela a servítky si rozhodně nebrala. "Nechtěla jsem k tomu chodit, aby na mě nezačal řvát, že jsem něco udělala špatně, nebo rozbila. Pořád mě jenom sekýroval," řekla. Jenomže podle diváků byla pravda trochu jinde a Gábina byla zkrátka líná. Co myslíte vy?

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy