Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Lenny Kravitz slaví 56 let: Jason Momoa po něm zdědil ženu a dal mu pro změnu jiný dárek

Lenny Kravitz slaví 56 let: Jason Momoa po něm zdědil ženu a dal mu pro změnu jiný dárek
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Lenny Kravitz slaví 56. narozeniny. Americký zpěvák, skladatel, herec a producent byl v minulosti manželem herečky Lisy Bonet (52), vztah ale nevyšel a pár se rozhodl jít svými vlastními cestami a podílet se společně už jen na výchově dcery. Později se Lisiným partnerem stal Jason Momoa (40) a jakkoliv by si lidé mohli myslet, že mezi těmito dvěma muži panuje napětí, opak je pravdou. Stali se z nich skvělí kamarádi.

Lenny Kravitz patřil mezi největší dívčí idoly devadesátek, nedá se však hovořit o tom, že by pozornosti dívek a žen jakkoliv zneužíval. Oči měl dlouhou dobu jen pro jedinou ženu, kterou byla Lisa Bonet Tu si vzal ještě před dobou své největší slávy.

Lisa a Lenny se vzali v roce 1987 a jen o rok později se jim narodila dcera Zoë Kravitz V roce 1993 se ale manželství rozpadlo. Manželé z něj vyšli jako dobří přátelé a žádná zlá krev mezi nimi nepanovala, konec konců měli malou dceru, kterou by hádky poznamenaly.

Sám Lenny je aktuálně nezadaný, Lisa ale už dlouhou dobu žije s hercem Jasonem Momoou. Dohromady se s ním dala v roce 2005 a jen o dva roky později už se páru narodila dcera. O další rok později přivedla herečka na svět syna.

Přátelství

Jakkoliv by si lidé mohli myslet, že mezi Kravitzem a Jasonem panuje rivalita, opak je pravdou. Oba umělci se spřátelili, účastní se narozeninových oslav toho druhého a dávají si i velmi hodnotné dárky, na kterých je vidět, že jsou od srdce. Momoa dokonce dal Lennymu prsten s lebkou vyrobený na míru.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy