Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lenny Kravitz provdal svou jedinou dceru Zoë: Koukněte na fotky ze svatby

Zdroj: archiv Zoë Kravitz
+ Dalších 7 fotografií
SVATBA
Dcera zpěváka Lennyho Kravitze Zoë Kravitz řekla ano americkému herci Karlu Glusmanovi. Svatba proběhla v Paříži sice už v červnu, ale páru se dlouho dařilo držet veškeré detaily spolu s fotografiemi pod pokličkou. Ovšem až doposud.

Lenny Kravitz odvedl k oltáři svoji jedinou dceru Zoë, kterou má z manželství s Lisou Bonet

Herečku ze seriálu Sedmilhářky, Californication nebo filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny si vzal její přítel a o něco méně známý herec Karl Glusman. Pár se seznámil přes společného známého v roce 2016, dva roky nato se zasnoubili a v červnu minulého roku svůj vztah stvrdili sňatkem. Vzhledem k tomu, že oba manželé jsou herci, si Zoë uvědomuje, že žití pohromadě je často výzvou, protože práce je mnohdy zavede do jiného města než se nachází jejich partner. Nejlepší věc na manželství je podle ní pocit jistoty. "Nehledě na to, jak podivná hádka mezi námi proběhne, vím, že mě už neopustí," zavtipkovala Zoë.

Na svatbě se to herci jenom hemžilo

Ačkoliv samotná svatba působila z fotek spíš soukroměji, seznam zvaných prokázal pravý opak. Mezi účastníky samozřejmě nechyběly kolegyně a kamarádky Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Laura Dern a Shailene Woodley. Pochopitelně nechyběli ani slavní rodiče Lenny Kravitz a Lisa Bonet spolu s manželem Jasonem Mamoa Dále pak do domu, kde se obřad odehrál, zamířila Cara Delevingne, Denzel Washington, Chris Pine, Donald Glover a desítky dalších známých tváří.

Slavný otec Lenny Kravitz bude mít v červnu koncert v Praze

Za posledních pět let u nás Lenny Kravitz vystoupil pouze dvakrát. Poprvé v roce 2016 na soukromé vánoční akci na Pražském hradě pro finanční skupinu PPF a dva roky nato v rámci své tour v pražské O2 Aréně. Nejbližší příležitost vidět hudebníka znovu živě dostanou fanoušci 30. června 2020 opět v O2 aréně na jeho tour "Here to love".

Související články

Další články