Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lenka Zahradnická z Ulice: Ukázala intimní snímek a k porodu radí rajský plyn

Lenka Zahradnická z Ulice: Ukázala intimní snímek a k porodu radí rajský plyn
Zdroj: Lenka Zahradnická archiv
+ Další 4 fotografie
porod
Sympatická herečka z Ordinace v růžové zahradě nebo Ulice Lenka Zahradnická (35) na začátku června porodila druhou holčičku. Přítel Michal tak bude mít doma pořádný babinec. Herečka se o pár dní později na sociálních sítích pochlubila snímkem těsně před porodem a okomentovala jej slovy, která jistě dodala odvahu dalším ženám, které mají v brzké době termín.

Lenka Zahradnická má s přítelem Michalem jednu dcerku Jasmínu, ke které se nyní přidala rozkošná sestřička Jovanka. Hvězda seriálů Ordinace v růžové zahradě a Ulice rodila v nemocnici v Příbrami a podle jejích slov vyšlo vše na jedničku.

"Děkuji Oblastní nemocnici Příbram za přijetí, profesionalitu a ochotu. Je nádhera rodit v místě, kde každý miluje svou práci," rozplývala se herečka. Následně na Instagramu zveřejnila fotku těsně před porodem, k níž dodala pár slov, která musela příjemně překvapit spoustu žen.

"Nejsem úplně nejsdílnější, ale tohle byl opravdu tak boží zážitek, že by to někomu mohlo třeba pomoct přestat mít strach. Ano, opravdu je to foceno cca půl hodiny předtím, než Jovanka vykoukla na svět. Ano, mám brutální záchvat smíchu, který nekončí. Ano, může za to zejména rajský plyn a boží personál, který se směje se mnou. Rajský plyn prý odhaluje ryzí osobnost. Tím neříkám, že porod nebolí, ale přátelé, jde to i takhle," vzkázala rozesmátá Lenka Zahradnická a jistě tím zvedla náladu všem ženám, které jsou v očekávání.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy