Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Lenka Zahradnická z Ordinace je podruhé těhotná: Naše smečka se rozroste, svěřila se

Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
těhotenství
Herečka Lenka Zahradnická (34), známá ze seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Vyprávěj, je podruhé těhotná. "I k nám do smečky se chystá další přírůstek," oznámila radostnou novinu na Instagramu. Zahradnická už je maminka dcery Jasmíny (2), i druhého potomka čeká se snoubencem, slovenským hudebníkem Michalem Vavrem.

„Tak s pravdou ven. I k nám do smečky se chystá další přírůstek. Jsme šťastní, jsme zvědaví a z předchozí zkušenosti vím, že tuhle jízdu si představit nedokážeme. A i kdyby, tak všechno bude jinak. Vím jediný, že tahle párty bude stát za to!“ svěřila se Zahradnická na Instagramu.

Herečka známá ze seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Vyprávěj už má se snoubencem Michalem Vavrem dvouletou dceru Jasmínu.

Na další miminko už se šťastná rodinka moc těší. „Tak jen vzkaz pro člobrdu v břichu – jsme praštěný, zrychlený, někdy zmatený, ale už teď tě milujeme tak, že slovy to vyjádřit nejde.Táta, máma, ségra a ta nejvěrnější psí chůva na světě,“ vzkázala herečka druhému děťátku.

Český showbyznys letos opět zažívá baby boom, s těhotnými hvězdami se roztrhl pytel. Podruhé v požehnaném stavu jsou i Aneta Krejčíková (28), Marie Doležalová (32), Berenika Kohoutová (28) je těhotná porvé.

Související články

Další články