Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Lenka Zahradnická se vrátila do práce krátce po porodu: Chce pomáhat druhým

Lenka Zahradnická se vrátila do práce krátce po porodu: Chce pomáhat druhým
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Návrat do práce
Hvězda seriálu Ulice Lenka Zahradnická (34) patří k těm herečkám, které se nerady fotí. Když už si má stoupnout před aparát, musí to mít hlubší smysl. Lenka se zapojila do projektu Mrkej a pomáhej a společně s dalšími slavnými nafotila kalendář, z jehož výtěžku poputují peníze nemocnému chlapci.

Herečku Lenku Zahradnickou si diváci jistě spojí s oblíbeným seriálem Ulice, který můžeme sledovat každý den v televizi Nova Lenka je aktuálně na mateřské dovolené s dcerou Jasmínkou (2).

Návrat do práce

Lenka se však už pozvolna vrací ke své profesi herečky. "Mohla jsem si to dovolit jen proto, že mám fungujícího muže, babičky i kamarádky. Dá se to zvládnout a mám toho tak akorát, takže to není na úkor ničeho, což je pro mne důležité," řekla Lenka pro Super.cz.

Krom Ulice můžeme Lenku sledovat i v několika jiných různých projektech. "Hraji všude možně. V Divadle Palace - Penzion pro svobodné pány, Chvála bláznovství. V A studiu Rubín - Hubte trampy, v La Fabrice Prolomit vlny a pár dalších. Také mne můžete vidět v Ulici," popisovala herečka.

Mrkej a pomáhej

Lenka se řadí k těm herečkám, kterým se ne úplně zamlouvá pózovat před foťákem. Když ji ovšem oslovila charita Mrkej a pomáhej, s účastí neváhala ani minutu. Nafotila kalendář "Mrkej a pomáhej". Výtěžek z prodeje kalendáře pomůže dvanáctiletému chlapci jménem Marek Ferenc, který trpí málo známým neurologickým onemocněním. Syndrom locked-in způsobil, že chlapec dokáže komunikovat pouze mrkáním, ačkoliv zvládá vnímat a plně rozumí.

Peníze utržené z prodeje kalendáře půjdou na hrazení péče o nemocného chlapce. Kromě Zahradnické se na kalendáři podíleli Marek Adamczyk, Kristýna Leichtová, Dana Morávková, Denisa Pfauserová, Josef Carda nebo Kristýna Podzimková.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy