Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Lenka Špillarová se stala maminkou: Jméno vybrala chlapečkovi mezi kontrakcemi

Lenka Špillarová tajila těhotenství šest měsíců.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
rodina

Lenka Špillarová se pochlubila radostnou novinkou. Jak informovala prostřednictvím sociálních sítí, prožívá to nejšťastnější období a před pár dny se stala maminkou. Na svět přivedla zdravého chlapečka, kterému vybrala krásné jméno. To ovšem neměla vybrané až do poslední chvíle a rozhodla se až na porodním sále. 

Lenka Špillarová prožívá pravděpodobně to nejšťastnější období v životě. Na sociálních sítích sdílela radostnou novinku o tom, že před pár dny přivedla na svět zdravého chlapečka. Přítomné lékaře velmi pobavila, protože jméno pro svého potomka vybírala až na porodním sále.


"Bože, bezmezně děkuji. 20.3.2024 Tadeáš (jméno jsme řešili na porodním sále mezi kontrakcemi...lékařka i porodní asistentka se hodně bavily... MOC DĚKUJI personálu v Podolí. Úžasný jste! Všichni!" napsala na svůj Instagram k fotografii, kde už opouští porodnici s úsměvem na tváři.

Lenka těhotenství půl roku tajila

S gratulacemi se v mžiku roztrhl pytel. Nechyběla ani ta od její kolegyně z TV Prima, Evy Perkausové: "Gratuluji! Koukám, že pomalu budou muset rozšířit Primáčka," vtipkuje blondýnka. "Gratulujeme Leni," přidává se i zpěvačka Tereza Kerndlová. "Já na tebe tak myslela poslední dny!!! Gratuluju, Leni a užívejte společné chvíle," napsala další kolegyně Sandra Pospíšilová.


Moderátorka pořadu Nový den tajila těhotenství neuvěřitelných šest měsíců. Až poté šla s pravdou ven a na nějakou dobu se rozloučila s moderováním pořadu. "Já končím v Novém dnu o pár týdnů dřív, než je normální, ale na doporučení lékařů odcházím na mateřskou,“ prohlásila v pořadu Showtime. Její poslední den moderování vyšel na pátek 15. prosince.

Lenka tajila dlouhou dobu nejen těhotenství, ale úspěšně se jí daří i skrývat před světem svého partnera. "S partnerem jsme spolu skoro čtyři roky, ale já ho nedávám na sociální sítě, protože on si to nepřeje, a já to respektuju. Je to advokát, takže brát se nebudeme, protože on všechny rozvádí," svěřila se.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy