Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Lenka Limberská ukázala sexy nožky a vražedný dekolt: Manželka exfotbalisty jen kvete

Lenka Limberská: Předvedla luxusní postavu
Zdroj: herminapress, eXtra.cz/Martin Procházka, koláž eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
Kráska ve Varech

Moderátorka a manželka fotbalisty Davida Limberského (38) Lenka Limberská (38) zavítala na festival do Karlových Varů. Po boku svého muže vyrazila jak na UniCredit Bank party, tak na módní přehlídku návrhářky Zuzany Lešák Černé. Pojďme se podívat, jak jí to slušelo.

Česká modelka a moderátorka Lenka Limberská, která je již od roku 2019 manželkou fotbalisty Davida Limberského, předvedla ve Varech své sexy nožky a opálenou pokožku.

Rafinované modely

Maminka roztomilé dcerky Lilien má postavičku jako proutek. Tu předvedla hned několikrát na právě probíhajícím 56. ročníku filmového festivalu ve Varech. A že bylo na co koukat.

Na UniCredit Bank party vynesla průsvitné mini šaty doplněné o stříbrné šperky, botičky od Yves Saint Laurenta a černou čelenku. Na přehlídku pak vynesla hravé šaty s flitry od Zuzany Lešák Černé. Obojí vypadalo na štíhlé Lence výborně. Ona prostě ví, jak zaujmout.

A jak si užili s manželem festival? "Vary jsme si tentokrát užili skvěle. Člověk potká spoustu známých a přátel a počasí krásně vyšlo. Milujeme hotel Imperial, kde se vždycky ubytováváme," řekla pro redakci eXtra.cz Lenka.

V galerii se podívejte, kdo všechno si nenechal módní událost ujít.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy