Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Lenka Krobotová o svatbě: Odhalila plány na líbánky, novomanžele to táhne do And

Herečka Lenka Krobotová.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Svatební cesta

Herečka Lenka Krobotová (46) prožívá nádherné životní období. V sobotu si vzala za muže fotografa Vlada Bohdana (51) a nyní plánují svatební cestu. A ta bude podle informací Blesku opravdu dobrodružná, jelikož odletí do And v Jižní Americe.

Před dvěma lety představila Lenka Krobotová Vlada Bohdana jako svého přítele na festivalu v Karlových Varech a nyní do toho společně praštili. Sobotní svatby v Kamenici nad Lipou se zúčastnili třeba Miroslav Krobot, Jenovéfa Boková nebo herečka Elizaveta Maximová, která sdílela na instagramovém stories snímky ze svatebního dne.

Novomanželé navíc už mají vymyšlenou i svatební cestu. Společně poletí do And v Jižní Americe, kde budou zkoumat krásy tamní kultury i přírodu.

Silný zážitek v Andách

Krobotová už v Andách jednou byla. A to, když se rozvedla s muzikantem Václavem Havelkou, s nímž má dva syny, jak píše Blesk. „Pohybovat se ve čtyřech tisících metrů nad mořem byl pro mě tak silný zážitek, že se tam musím vrátit. S Vladem oba dva milujeme hory, takže na svatební cestu pojedeme právě do And,“ prozradila již zmíněnému webu šťastná Krobotová.

Zároveň dodala, že svatba se povedla a všichni byli spokojení. „Nyní máme konečně čas na sebe vedle pracovních a rodinných povinností,“ dodala.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy