Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Lenka Kořínková v Prostřenu překvapuje: Úkol byl nesmysl a polévku zhltla přímo z talíře

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
prostřeno

Herečka Lenka Kořínková (65) má za sebou velmi pestrou minulost. Po velkém vzestupu slávy přišel pád na dno, propadla závislosti na alkoholu a mnozí lidé si pamatují i její válení se ve škarpě na veřejnosti. S filmovým světem se již rozloučila a začala se věnovat zdravému životnímu stylu. Tentokrát se ocitla Lenka v Prostřenu a o zábavu bude rozhodně postaráno. Své kulinářské kolegy jako hostitelka stihla již velmi překvapit.

Prostřeno: Úkol považovala za nesmysl a polívku vypila přímo z talíře

Lenka Kořínková se po dlouhé době opět objevila před kamerami a diváci ji tak mohou spatřit v nových dílech Prostřena. Propagátorka kytičkové a zvířátkové stravy vařila hned v pondělí a hosty se pokusila seznámit s dělenou stravou.

Velmi hosty překvapila, když se rozhodla polévku zkonzumovat bez příboru a pila ji přímo z talíře. "Může se tady ta polívka pít? Nebo by vás to uráželo?" zeptala se hostů, kteří na první pohled nereagovali nijak negativně. Poté se Lenka odebrala do kuchyně a komentáře hostů za jejími zády započaly.

"Když chtěla Lenka vypít polévku, tak jsem si představila ten velkej talíř připlesklej na obličeji a přišlo mi to směšný," komentuje jeden z hostů. "Myslím si, že je to každého věc, jak jí, ale v tuhle chvíli jsme v Čechách a myslím, že v Čechách se polévka jí lžící," dodává další.

Lenka se stravuje tak, aby člověku bylo po jídle dobře a vědecká zdůvodnění ji nezajímají. Zajímavé také je, jak se Lenka postavila k úkolu týdne. Ona mu nerozumí. Jí jen to, co miluje, a celý úkol tedy považovala za nesmysl.

Lenka se navíc přizná, že ji domácí práce nebaví, tak si život prý zařídila tak, aby je dělat nemusela. Nebavilo ji chystat pokrmy. A pídila se po asistentech – krájení, míchání a dalších. Ti ovšem v pravidlech pořadu Prostřeno! nejsou. I v dalších dílech se mají diváci skutečně na co těšit.

Život jako na houpačce

Bývalá herečka Lenka Kořínková neměla zrovna jednoduchý život. Hned na začátku kariéry měla štěstí na roli ve filmu Holky z porcelánu, která ji proslavila. Zaujala nejen výkonem, ale také tělem, které předvedla, jak ji pánbůh stvořil, z čehož byla později frustrovaná, protože lidé neřešili, co má v hlavě, nýbrž na hrudi.

Zklamaná prací, ale i osobními vztahy emigrovala do Austrálie. Tam ji ale nečekal život snů, který si představovala. Nejdříve zkoušela vystupovat po barech jako zpěvačka, bohužel se jí ale nedařilo, a tak si na živobytí vydělávala jako uklízečka toalet a pokladní.

Po sametovém převratu se vrátila zpět do Česka s vidinou lepších pracovních nabídek, ty ale stále nepřicházely. Po čase se musela vypořádat i s náročným rozvodem, ovšem díky jejím knihám o zdravé stravě se dostala na výsluní a dokázala vydělat několik milionů, ani ty jí ale její život neulehčily.

Po nějaké době opět následoval pád na dno a Lenka propadla alkoholu. Léčila se i v psychiatrické léčebně, kterou nakonec opustila na reverz.

V roce 2005 obletěl Česko i její opilecký výstup, kdy se válela namol opilá ve škarpě, což k její smůle stihl zachytit objektiv. Za své opilecké výstupy se ale prý nestyděla, podle jejích slov to bylo zkrátka lidské.


Související články

Další články