Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Lenka Filipová bojuje se závažnou nemocí! Od ledna nevystupuje! Jaká zlá choroba ji trápí?

Lenka Filipová bojuje se zákeřnou nemocí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Od ledna tohoto roku Lenka Filipová nevystupuje. Mohou za to vážné zdravotní problémy, kvůli kterým si zpěvačka naordinovala roční pauzu! Mluví se o velmi vážné nemoci, která v lidech vyvolává mrazení.

Letos v lednu zpěvačka Lenka Filipová (63) začala marodit a od té doby nevystupuje. „Z důvodu závažného a komplikovaného chřipkového onemocnění bohužel musím své publikum zklamat. Nemohu teď bohužel až do odvolání koncertovat,“ oznámila na svém webu.

Spekuluje se o závažné nemoci, a tak se zpěvačka rozhodla promluvit o svém stavu. „Je pravda, že si dávám zdravotní pauzu. Deset let jsem ji neměla a tak mám pocit, že si ji zasloužím,“ uvedla pro novináře z deníku Blesk.

„Nikdy jsem svou diagnózu nezveřejnila a nehodlám to porušovat jen kvůli nějakým spekulacím,“ dodala pro Blesk zpěvačka. Pro novináře z magazínu Sedmička pak Filipová řekla, že v podstatě má to nejhorší za sebou. Na internetu se dokonce objevily spekulace, že populární zpěvačka bojuje s leukémií. Ale Filipová to nikdy nepotvrdila.

Filipová se také svěřila, že návrat bude ve velkém stylu a že má v plánu vydat novou desku – ta má být zaměřena na keltskou hudbu. Pár ochutnávek už Filipová zahrála na koncertech a sklidila velký obdiv.

Související články

Další články