Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Lenka Dragounová coby sexy Santova pomocnice: Múza Felixe Slováčka ukázala obří prsa v mini šatičkách

Lenka Dragounová je Felixova múza.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Renata Bušková, Instagram Lenky Dragounové
+ Dalších 14 fotografií
sexy fotky

Lenka Dragounová se zase jednou pěkně odvázala. Známá česká podnikatelka a milovnice večírků se navlékla do pěkně těsných rudých šatiček. Fotku, na která vypadala jako hříšná Santova pomocnice, sdílela Dragounová na sociálních sítích, kde se strhla lavina komentářů.

"Červená – barva, která na ženě není jen odvážná, ale také připomíná, že život není černobílý. S výstřihem pak tato barva vypráví příběh o tom, jak elegantně flirtujeme s výzvami, které nám život přináší," uvedla k odvážnému snímku na Instagramu podnikatelka Lenka Dragounová. Sexy blondýnka fotkou rozdmýchala diskuzi. "Wow, jsi žhavá," píše fanoušek James M. Jones. "Wow! Vypadáš úžasně! Jsi velmi krásná a sexy," dodává uživatel mrgabor90.

Červené šatičky jí rozhodně sluší a takovou pomocnici by Santa jistě rád uvítal. Není to však jediný rajcovní snímek, který zdobí její sociální sítě. Fotek je tam požehnaně.

Vnadná Dragounová byla v minulosti spojována s dabérem Zdeňkem Mahdalem. Žárlila však na ni i královna dětských srdcí Dáda Patrasová, protože takové množství dotyků mezi podnikatelkou a Felixem Slováčkem mezi přáteli jen tak nevídáme. Slováček se na premiéře filmu Jan Žižka téměř utopil v Lenčině dekoltu.


Lenka Dragounová o plastikách

Kdo by si myslel, že má za sebou Slováčkova múza několik plastik, byl by na omylu. V nedávném rozhovoru pro eXtra.cz rázně řekla, co si o botoxu myslí. "Každý ať si dělá, co chce. Já mám teda v životě výhodu, že tohle mám celý život. Jím úplně všechno. Přes postavu se mě netýká žádná procedura, kterou bych potřebovala. Botox, na to mám alergii, s tím kamarádka nejsem. Ale jsem příznivce čehokoli dalšího. Krémy a tak," uvedla.

DOPORUČENÉ VIDEO: Lenka Dragounová o plastikách


Nedalo nám nezeptat se, zda už nějakou plastiku podstoupila. "Ano, jednu mám. Prsa. Ale jenom z toho důvodu, že jsem už nechtěla nosit podprsenku. Říkala jsem si, že ty kostice mě už vážně nebaví," pochlubila se. Jak je vidět, plastiky rozhodně nelituje. Své vnady ukazuje ráda. Na její žhavé snímky se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy