Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Lelu a Karlose provází covidová smůla: Pozitivní byli před rokem a teď tím prochází znovu

Lela Ceterová napsala svému muži dojemný vzkaz.
Zdroj: se souhlasem Lela Ceterová
+ Další 2 fotografie
podruhé pozitivní

Chudák playmate Lela Ceterová (32) to opravdu nemá lehké. Během porodu malého Rockyho už věděla, že jsou ona i její Terminátor Karlos Vémola (36) covid pozitivní. Po porodu jí proto museli miminko odebrat, což by byla psychicky velmi náročná situace pro každou maminku. Bohužel co se modelky a MMA zápasníka týče, není to poprvé, co se s koronavirem potýkají. Už před rokem o svém zdraví informovali fanoušky na Instagramu.

Ještě není fit

Lela, která je po porodu stále ještě v podolském Ústavu pro péči o matku a dítě, ve svých instastories pravidelně informuje své fanoušky o svém zdravotním stavu a jak to celé zvládá. “Mám ještě kašel a když si zakašlu, tak ten císařský řez, ta rána bolí, takže si ji musím držet,” svěřila se statečná maminka, i když je na jejím hlase slyšet, že ještě vůbec není ve formě

Tím, že je pozitivní i Karlos, nemohl být společně se svou ženou u porodu jejich syna Rockyho a Lela musela statečně projít celým zázrakem zrození na vlastní pěst. Není to poprvé, co se musel známý pár poprat se zákeřným virem. Tehdy ale nebyli nemocní jen Karlos s Lelou, ale s těžkým průběhem koronaviru se potýkala i jejich tehdy osmiměsíční dcerka Lili.

Pozitivní již podruhé

Zápasník a modelka si poprvé prošli onemocněním v srpnu minulého roku. Lela a Lili se obě nakazily od Karlose, který přinesl domů covid neznámo odkud. Vnadná modelka tehdy neměla takový strach, protože kromě bolestí hlavy a bolesti v krku se cítila dobře, ale malá Lilinka na tom byla o poznání hůř, trápily ji totiž i vysoké horečky

Naštěstí se z toho všichni tři brzy vykřesali, ale zřejmě by je ani ve snu nenapadlo, že si tím vším budou za pár měsíců procházet znovu jen ne ve třech, ale ve čtyřech.

Související články

Další články