Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lelo, dej si bacha! Oživlé Barbie ze Slovenska útočí: Možná se tak narodily, možná je to silikon

Zdroj: Archiv Silvia Kucherenko / Archiv Sissque / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Chceš botox?
Jsou to ještě lidi anebo už hračky? Podívejte se na přehled těch nejnačančanějších slovenských krásek, které připomínají panenky Barbie. Jako od Mattela! Tipněte si: Mají v těle víc plastu a botoxu anebo svalů a kostí?

Sissque

Blonďatá maminka si navrhuje vlastní vlasové doplňky, které prodává online. Rodina je pro ni na prvním místě a svá miminka nechala i pokřtít. Kráska s image křehké panenky Barbie miluje pastelové barvy a na svém instagramovém profilu pod přezdívkou Sissque sdílí nejenom inspiraci na outfity a recepty, ale také třeba svůj rodinný život.

Silvia Kucherenko

Jedna z nejznámějších slovenských Barbie, Silvia Kucherenko, je maminkou malého Alexandra. Silvia dlouhou dobu odmítala, že by kdy podstoupila nějaké estetické zákroky, prý nechodí ani na kosmetiku. Nedávno si nechala zmenšit rty.

Niky Rich

Bratislavská vizážistka Niky Rich je nadšenou milovnicí koček. Půvabná blondýnka nedávno vyrazila na dovolenou na Zanzibar. Na svých sociálních sítích sdílí fotky z cest nebo třeba tipy na hororové filmy, které získává od fanoušků.

Dominika Marková

Miss Slovenské republiky 2015 Dominika Marková se živí jako vizážistka. Dominika se vyžívá ve filtrech, které sice nechávají pěkně vyniknout kontrastu jejích světle modrých očí a havraních vlasů, ale působí nejenže nepřirozeně, ale některých fotkách až děsivě. Takhle animovaně totiž žádný člověk ve skutečnosti nevypadá.

Alexandra W.

Bratislavská stylistka Alexandra W. ráda sdílí fotky z cest. Podívala se do Nairobi, MasaiMara i Zanzibaru. Studentka andragogiky, pedagogiky a psychologie má extrémně estetické cítění a na svých snímcích své outfity neváhá sladit třeba tak, aby ladila se svým francouzským buldočkem.

Související články

Další články