Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Lela zastínila premiéra na letišti: Fiala letěl stejným letadlem jako Karlos, novináři na něj zapomněli

Lela Ceterová a Petr Fiala se minuli na letišti.
Zdroj: eXtra.cz/Jiří Masojídek/koláž
+ Dalších 8 fotografií
Přílet premiéra

Na Letišti Václava Havla bylo v pátek krátce po poledni pořádně rušno. Lela Ceterová si totiž za doprovodu dvou kamarádek přijela vyzvednout svého muže, MMA zápasníka Karlose Vémolu. Zatímco ona řešila, že slavný bijec chce letiště opustit přes VIP východ, aby nemusel nejspíš slevit ze svých standardů, letištní halou téměř bez povšimnutí prošel nejmocnější muž Česka, premiér Petr Fiala. Reportéři eXtra.cz byli na místě.

Velkolepý návrat hodný krále české MMA scény. Ten si dopřál Karlos Terminátor Vémola, který poslední týdny strávil v Thajsku, kde se připravoval na blížící se zápasy, jež ho v rámci Oktagonu čekají. A zatímco on na sociálních sítích ukazoval, jak tvrdě dře v tamějším gymu, stal se nechtěným hrdinou živého vysílání slovenského influencera.

Vémola se totiž připletl do jeho streamu, když byl se svým doprovodem na procházce nočními ulicemi. Na tom by nebylo nic divného, kdyby v jeho společnosti nebyla také servírka z brněnského baru pro prominenty, se kterou měl být bijec v minulosti viděn.

Lela jako ostříž

Kdo by ale čekal, že se Vémola z Thajska vrátí ve společnosti vnadné Lary, byl by na omylu. Na letišti ho totiž v pátek krátce po poledni vyhlížela jeho žena Lela Ceterová, která svého muže podržela i při jeho poslední odhalené avantýře, když se propálil jeho vztah s Hanou Džurbanovou alias Rikou Fane.

Zatímco ale Lela v příletové hale terminálu číslo jedna ruzyňského letiště čekala na Karlose, který se na poslední chvíli rozhodl, že letiště opustí přes VIP východ, kolem Ceterové a jejího doprovodu nenápadně prošel aktuálně politicky nejmocnější muž Česka, premiér Petr Fiala. A to téměř bez povšimnutí a bez hvězdných manýrů.

I Fiala se vracel z pracovní cesty - ze Spojených arabských emirátů. V Abú Dhabí se totiž setkal s prezidentem Muhammadem bin Zajdem Nahajánem. "Premiérovi se ve Spojených arabských emirátech povedlo vyjednat prohloubení obchodních vztahů obou zemí. Ze SAE k nám dorazí obchodní delegace, zájem o spolupráci je např. v energetice," informoval mluvčí vlády Václav Smolka na Twitteru.

Místo vládního airbusu se ale premiér skromně spokojil s komerční linkou a letiště pak opustil, na rozdíl od Vémoly, jako obyčejný smrtelník.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy