Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Lela zase zůstala na ocet. S Karlosem dorazila na otevření OC Máj, bijec jí ale utekl za Rittigem

Manželé Vémolovi.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 28 fotografií
OC Máj

Obchodní centrum Máj na Národní třídě konečně otevřelo své brány. Ku této příležitosti se do komplexu vypravilo mnoho celebrit, včetně Lely Vémoly a jejího muže. Karlos však po chvíli odešel, protože mířil na jinou akci, kde byla redakce eXtra.cz. Svou drahou polovičku opět nechal samotnou.

Netrvalo dlouho a OC Máj je od čtvrtka přístupné veřejnosti. Slavnostní otevření obchodního centra si vyžadovalo velkou akci, na kterou dorazilo mnoho známých tváří. Mezi nimi se objevila i Lela Vémola s Karlosem.


Karlos Lelu opět opustil

Lele to moc slušelo, na sebe si vzala stříbrné šaty na tělo, ve kterých vynikla její postava. Karlos si vzal svou oblíbenou žluto-černou košili a černé kalhoty. Manželé však dlouho pohromadě nevydrželi. Karlos totiž pospíchal ještě na další událost, a to na módní přehlídku Osmany Laffity, kde byla i redakce eXtra.cz. Lela tak zůstala opět sama, stejně jako na večírku Survivoru v pražském Duplexu či na své narozeninové party.

Doporučené video: Rozhovor se Simonou Krainovou:


Do Máje se přišly podívat další slavné tváře, jako například Richard Genzer, který vyzkoušel všechny možné herní simulátory. Dále Petr Švancara, jenž "nečekaně" skončil u fotbálku, nebo Jakub Kohák. Samozřejmě se akce neobešla bez krásných modelek jako například Simony Krainové, Zorky Hejdové či Kateřiny Brožové. Na fotky se můžete podívat v naší galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy