Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lela viní Vémolu z nevěry: On si užívá v Saint-Tropez, kde je i jeho ex a důvěrná kamarádka

Lela viní Vémolu z nevěry: On si užívá v Saint-Tropez, kde je i jeho ex a důvěrná kamarádka
Zdroj: archiv Karlos Vémola
+ Dalších 17 fotografií
Nevěrník Vémola
Mezitím co Lela Ceterová řeší doma nevěru otce maličké Lili, Karlos Vémola si užívá pánské jízdy v Saint-Tropez. A jak to tak vypadá, asi to nebude úplně pánská jízda. Na stejném místě, kde je teď zápasník MMA, se zrovna nachází i jeho bývalá přítelkyně Denise Ayverdi a současná důvěrná kamarádka Adéla. To je ale náhodička, že?

Včera přišlo ze strany Lely Ceterové závažné obvinění. Karlosi Vémolovi, kterému před nedávnem porodila rozkošnou dcerku Lili, zanechala Lela ostrý vzkaz na sociální síti. Celý si ho můžete přečíst ZDE

Náhoda?

Karlos je aktuálně na dovolené v oblíbeném francouzském letovisku Saint-Tropez. Má tam být na pánské jízdě, jenže Lela dávno ví, kde je pravda. Ve stejném letovisku se totiž nachází i Karlosova ex Denise Ayverdi. Společně s ní je tam i divoká Adéla Rožníčková, která je podle našeho zdroje důvěrnou kamarádkou Vémoly Jak si tam holky užívají, se podívejte do fotogalerie.

Život občas naservíruje opravdu velké náhody, jenže tohle? To zřejmě žádná náhoda nebude. I sama Lela se Karlose u fotky s partou chlapů ptala, kde jsou ty dvě kurvy, které s nimi letěly.

Obrázek si o tom může udělat každý svůj. Nicméně už nyní má většina na Vémolu spadeno. Označují ho za nevěrníka a Lele radí, aby od něj utekla

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy