Lela Vémola hájí své hulákání na Kincla: Karlos je hrdina, brání ho dál jako lvice
Již v květnu se uskuteční dlouho očekávaný zápas Karlose Vémoly a Patrika Kincla. Tisková konference Oktagon přinesla momenty, na které se jen tak nezapomene. Po tom, co se Lela Vémola Ceterová pustila do soupeře Patrika Kincla, zažilo publikum show ještě před zápasem. Lela se nyní na sociálních sítích vyjádřila k této aférce.
V květnu proběhne dlouho očekávaný duel Karlose Terminátora Vémoly (37) a Patrika Kincla (33). Předzápasová tisková konference Oktagonu přinesla velké zpestření v podobě bouchnutí nervů Lely Vémoly Ceterové (33), která se opřela do Patrika Kincla z důvodu jeho poznámek na Karlosův poměr s pornoherečkou Rikou Fane (18), o kterém tehdy redakce extra.cz jako první informovala.
„Pos*al ses z náhradníka, co ti Ondra dal, a nenastoupil jsi. Ten pás, co sis půjčil, si já odnesu zpátky. Ty se*eš na fanoušky, já jsem nenastoupil, protože jsem byla zraněný,“ spustil Vémola. Poté, co si takto rýpl do Kincla, dostal zpětnou vazbu, která útočila na jeho osobní život. Na to konto se ozvala Lela „Styď se Kincle za to, co říkáš. Že se nestydíš jako chlap říkat takové věci, hanba ti. Aby o tvé ženě říkali takové věci. Některé věci se neříkají, fuj. Styď se,“ křičela Ceterová. Na to Kincl jen odvětil: „Proč na mě křičíš? Mně je tě ve finále líto,“ řekl zápasník.
Vyjádření Lely
Můj muž je hrdina
Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu
Související články

Karlosova Lela mele z posledního. Po nemoci malého Arnieho řeší další problém

Lela Ceterová prolomila mlčení: Pravda o vztahu s Karlosem a detaily prvního setkání po propuštění

Gentleman Vémola poprvé po propuštění ve společnosti: Dojemné vyznání Lele a společný odjezd

Utrápená Lela Ceterová opět na dně: Stav malého Arnieho se zhoršil

































































