Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Lela Show pohořela: Ceterová byla celou dobu v křeči a byla to nuda, píší diváci

Lela Show diváky nezaujala: Dle mnohých to byla křečovitá nuda
Zdroj: Se souhlasem Lely Ceterové
+ Další 4 fotografie
Lela Show

Nová televizní show Lely Ceterové, Lela Show alias “Humorná Show Influencerky s Influencery”, zažila svou premiéru. První díl odvysílala televize Barrandov v sobotu 3. 12. a jako prvního hosta si Lela zvolila známou blondýnku Dominiku Myslivcovou. Jak si vedla Lela v roli moderátorky? Diváky vskutku neoslnila.

Manželka známého MMA bijce Karlose Vémoly, bývalá playmate a plastiková queen Lela Ceterová si vyzkoušela svět showbyznysu tak trochu z druhé strany, než byla doposud zvyklá.

Lela Ceterová v roli moderátorky

Zatímco Lela většinou rozhovory spíše “rozdává”, nyní se představila v opačné roli moderátorky. Na TV Barrandov totiž odstartoval pořad s názvem Lela Show a popiskem “Humorná Show Influencerky s Influencery”. Formát je dost podobný, jaký lidé už na této televizi zažili - třeba v případě pořadu Agáta Jaromíra Soukupa nebo Holčičky Agáty Hanychové.

V prvním díle přijala pozvání známá blondýnka a také úspěšná influencerka Dominika Myslivcová. Touto skutečností se Lela pochlubila i na svém Instagramu. Jak jsme psali, blondýnky probraly například začátky své hvězdné kariéry, ale také své životy plné luxusu.

Moderátorka byla nervóznější než host

Lela se v úvodním díle příliš nepředvedla. Nutno ale dodat, že se jednalo skutečně o její premiéru a v podobné roli se v minulosti zatím neobjevila. Dominice pokládala nezajímavé otázky, na které Dominika již x-krát odpovídala, a často přeskakovala z tématu na téma.

Dle některých byla celou dobu doslova v křeči. "Za mě jste byla hrozně v křeči a nereagovala na odpovědi Dominiky. Jen jste střílela další naučené otázky. Věřím, že další díl bude lepší," píší lidé pod příspěvkem na Instagramu. Celý téměř padesátiminutový díl poté působil zcela nezáživně a některé doslova nudil. Necháme se překvapit, kdo bude příštím hostem a zda se Lela dokáže uvolnit.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy